اخبار

اطلاعات تصویری  مرتبط با « آیفون اس ای » افشا شد

کالاسودا -  کالاسودا_اطلاعات تصویری مرتبط با جدیدترین مدل آیفون موسوم به آیفون اس ای افشا شد. این اطلاعات جدید نشان می دهند گوشی مذکور بسیار جذاب تر از پیشفرض های پیشین است.

بسیاری از علاقه مندان به محصولات آیفون همواره در تلاشند تا جدیدترین اطلاعات و تصاویر را از محصول مورد علاقه خود به دست آورند.

این اطلاعات، می تواند به کاربران نشان دهد که آیا محصول مورد نظر ارزش خرید را دارد و یا اساسا این محصول در برابر رقبا چه صحبت هایی برای گفتن دارد.

اکنون نیز نوبت به گوشی آیفون اس ای رسیده تا تصاویرش در فضای مجازی پخش شود. این موبایل هوشمند، یکی از گوشی های سه گانه ای است که قرار است به زودی توسط اپل رونمایی شود.

جالب است که همزمان با افشای اطلاعات مرتبط با این گوشی بازار شایعات نیز بسیار داغ است و بسیاری از کاربران، فعالان بازار و شرکت های خرده فروشی در خصوص قیمت و شرایط استفاده از این موبایل در حال رایزنی هستند.

یکی از مهم‌ترین نکاتی که از روی تصویر رندر ۳ بعدی این محصول می توان تشخیص داد این است که  شاهد نمایشگر تمام صفحه ناچ‌دار (شکاف بالای اسکرین) خواهیم بود و به‌احتمال‌زیاد فناوری تشخیص چهره نیز روی آن سوار شده است.

از دیگر نکات مرتبط با طراحی این محصول می توان به جنس بدنه اشاره کرد. دروماقع آیفون اس ای با جنس آلومینیومی طراحی شده است،  اما ممکن است به دلیل شارژ بی‌سیم مدل جدید این گوشی شیشه‌ای شود.

گفته می‌شود احتمال دارد آیفون اس ای مانند آیفون ۷ تراشه A10 داشته باشد.نظر شما چیست؟ ایا خرید این محصول می تواند موضوعی به صرفه باشد؟ اطلاعات تصویری موجود نشان می دهند که پاسخ برای بسیاری از کاربران عاشق آیفون مثبت است.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

مطالب مرتبط

برو بالا