اطلاعات لورفته درباره آیفون ۱۵، اپل واچ و ایرپاد مقرون به صرفه ۲۰۲۳

با نگاهی به یک هفته دیگر از اخبار کوپرتینو، اپل لوپ این هفته اطلاعاتی را در مورد آیفون 15 پرو گران قیمت، ایرپاد لایت ارزان‌تر، جاه طلبی‌های اپل در بخش نمایشگر و هدست واقعیت ترکیبی منتشر کرد.

کنترل نمایشگر در دستان اپل

به گزارش کالاسودا و به نقل از forbes اپل از Apple Watch Ultra و سایر پوشیدنی‌های خود برای معرفی نمایشگرهای microLED استفاده می‌کند.

این شرکت صفحه‌نمایش‌ها OLED فعلی را به فناوری استانداردی به نام microLED ارتقا می‌دهد و قصد دارد این نمایشگرها را به دستگاه‌های دیگر از جمله آیفون بیاورد.

ارتقای دوربین آیفون 15

اپل در حال آماده سازی برای یک تغییر اساسی در دوربین آیفون است. در سری آیفون 15، دوربین به یک دوربین اصلی 48 پیکسلی ارتقا پیدا می‌کند.

همچنین مدل‌های iPhone 15 و iPhone 15 Plus به USB-C منتقل می‌شوند.

آیفون 15 پرو گران قیمت

کسانی که به دنبال خرید آیفون 15 هستند ممکن است امیدوار باشند که اپل قیمت را ثابت نگه دارد، اما به نظر می‌رسد اینطور نیست و مدل پرو گران است.

AirPods Lite

آیا اپل یک محصول جدید AirPods را با قیمت کمتر آماده می‌کند؟ در فناوری جدیدتر صدای پیشرفته و سایر ویژگی‌های معرفی‌شده در نسل سوم AirPods وجود نخواهد داشت. همچنین انتظار داریم طراحی با نسخه نسل دوم مطابقت داشته باشد.

هدست واقعیت ترکیبی اپل امسال می‌آید

آخرین جزئیات در مورد هدست واقعیت ترکیبی اپل است که در بهار امسال و قبل از کنفرانس جهانی توسعه دهندگان عرضه خواهد شد.

طراحی ناامید کننده مک پرو

در حالی که ما منتظر اولین اپل سیلیکون مک پرو هستیم؛ اما طبق اطلاعات درز پیدا کرده طراحی این مدل تغییری نکرده است.

مک پرو جدید شبیه به مدل 2019 خواهد بود.

و در نهایت…

اپل در سال 2022 در صنعت سرگرمی فعالیت داشته است. با استناد به 900 میلیون اشتراک در تمام سرویس‌های اپل، مشتریان مشتاق به دنبال محتوا هستند و بدون شک اپل در این بخش بازار نیز می‌درخشد.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها