اعتراف بیل ماریس بعد از کناره گیری دیوید دراموند از آلفابت

0
248

روز جمعه، شرکت مادر گوگل  آلفابت/ Alphabet اعلام کرد دراموند – مدیر ارشد حقوقی دیرینه‌ی آن، که متهم به سوء رفتار در شرکت است؛ آلفابت را ترک خواهد کرد. این اقدام سبب واکنش بیل ماریس، بنیانگذار Google Ventures شد.

به گزارش کالاسودا و به نقل از businessinsider، بیل ماریس / Bill Maris، بنیانگذار Google Ventures اعلام کرد: دیوید دراموند/ David Drummond، رئیس ارشد حقوقی اخراج شده از آلفابت، دلیل ترک او از شرکت در سال 2016 بوده است. همانطور که در خبرهای قبلی اشاره شد شركت آلفابت امروز اعلام كرد كه دراموند به دلیل رسوایی مربوط به ادعای سوء رفتارهای جنسی، آلفابت را ترک خواهد کرد.

وی روز جمعه در بیانیه‌ای به آكسیوس گفت: در گذشته از من سؤال شده بود که چرا در سال 2016 گوگل را ترک کردم و هیچ وقت کاملاً در مورد آن اظهار نظر نکردم. دیوید دراموند دلیلی است که من گوگل را ترک کرده‌ام. ماریس گفت: “من دیگر نتوانستم با او کار کنم.” وی به Axios گفت: “ما ایده‌های بسیار متفاوتی در مورد نحوه رفتار با کارکنان داشتیم و این امر باعث شد من گوگل را ترک کنم”.

دراموند یکی از قدرتمندترین مدیران شرکت آلفابت بود که در سال 2002 زمانی که این شرکت تنها یک موتور جستجوی بود به آن پیوست.

آلفابت روز جمعه اعلام کرد که درامون در پایان ماه ژانویه پس از ادعاهایی موجود شرکت را ترک خواهدکرد.

جمعه، ماریس در اظهارات خود به Axios به جنگ ستارگان قسمت سوم: انتقام سیت اشاره کرد تا خوشحالی خود را از کنار گذاشتن دراموند نشان دهد.

آلفابت در پاسخ به اظهارات ماریس؛ عکس العملی نشان نداده است.

 

 

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها