اخبار

افتتاح فروشگاه آمازون گو در دو شهر مهم دیگر

کالاسودا - کالاسودا – امازون در حال استخدام برای دو فروشگاهی است که به زودی در دو شهر مهم سانفرانسیسکو و شیکاگو رونمایی خواهد کرد.

هرچند فروشگاه های امازون گو فاقد کارمندان متداول فروشگاهی هستند اما تعدادی نیرو برای انبارداری و … مورد نیاز است. این شرکت در ماه گذشته چهار لیست شغلی ارائه داد که نشان میدهد فروشگاه آمازون گو در سال جاری به زودی در سانفرانسیسکو و شیکاگو فروشگاهی مشابه با سیاتل رونمایی خواهد کرد.  در لیست این مشاغل مدیر انبارداری و دستیار مدیر نیز برای هر دو شهر به چشم میخورد.

این فهرست نشان میدهد که آمازون به دنبال کارکنان خرده فروشی با تجربه است. امازون در مقابل سوال خبرنگاران مبنی بر محل و زمان دقیق این رویداد تنها به این پاسخ بسنده کرد که امازون گو در شیکاگو و سانفرانسیسکو به زودی راه اندازی خواهد شد. سخنگوی امازون هیچ اطلاعاتی در مورد شهرهای دیگر نداد.

انتظار میرود که ابتدا فروشگاه بدون صندوقدار آمازون گو در سان فرانسیسکو رونمایی شود و بعد نوبت به رونمایی در شیکاگو برسد.

 این فروشگاه اولین نمونه از فروشگاه‌های آمازون است که صندوق‌دار ندارد. فرایند خرید بسیار سریع، بدون اتلاف وقت و از طریق هوش مصنوعی و با کمک اپلیکیشن آمازون و QR code های روی محصول انجام می ‌شود.

با ما در کانال تلگرام کالاسودا همراه باشید

مطالب مرتبط

برو بالا