افزایش بُعد امنیتی تاکسی های اینترنتی ایران

0
0
افزایش بُعد امنیتی تاکسی های اینترنتی ایران

یکی از اپلیکیش های ایرانی ارایه دهنده خدمات تاکسی دست به افزایش امنیت مسافران خود از طریق یک گزینه زده است.

به گزارش خبرنگار کالا سودا، با افزایش مشکلات مزاحمتی که از سوی رانندگان برخی از تاکسی های اینترنتی برای مسافران ایرانی حالا یکی از این شرکت ها امکان گزارش عملکرد رانندگان در این زمینه از سوی مسافران را فراهم کرده است.

در این زمینه، اسنپ اعلام کرده که در پی اتفاقات اخیر و به دنبال دغدغه‌های مطرح‌شده، بر آن شدیم تا انتقادات شما را در جهت بهبود خدمات اسنپ به کار گیریم و راهکاری عملی را برای حفظ حریم شخصی‌تان فراهم کنیم.

طبق توضیحی که اسنپ ارایه کرده، در گام اول گزینه «عدم حفظ حریم شخصی» را به بخش «بازخورد سفر» اضافه شده تا در پایان سفر مسافر بتواند تجربه خود را درباره حریم شخصی‌تان ثبت کند.

علاوه بر این، سیستم پشتیبانی اسنپ به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به تمامی نیازهای مسافران است و چنانچه در طول سفر هر موردی خاطر مسافر را آزرد، مسافر می تواند از طریق تماس با پشتیبانی موضوع را اطلاع دهد. در مورد برخورد اسنپ با گزارش های مزاحمت و عدم حفظ حریم شخصی نیز اطمینان زیادی داده شده است.

در این رابطه، روابط عمومی اسنپ تاکید کرده که به شما اطمینان می‌دهیم تمامی نظرات مطرح‌شده در بخش «بازخورد سفر» با دقت کامل بررسی می‌شود. بنابراین مهم است که از امتیازدهی احساسی پرهیز کنید و تجربه واقعی خود را از سفر در نظر بگیرید. در صورت دریافت هر گونه گزارش مبنی بر برخورد نامناسب با مسافر، این موضوع به طور جدی از سوی اسنپ پیگیری خواهد شد. مسئولیت ما ارائه‌ی مناسب‌ترین خدمات به شماست و تحت هیچ شرایطی وظیفه اصلی‌مان را فراموش نخواهیم کرد. ما کنارتان ایستاده‌ایم و ایمان داریم که فقط با کمک شما می‌توانیم خدمات مناسب‌تری ارائه دهیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از