افزایش ظرفیت برنامه Dropbox

0
409

کالاسودا_مشتریانی که دارای کسب و کار استاندارد هستند یک ترابایت ظرفیت مجانی دریافت می کنند.

دراپ باکس (Dropbox) به تازگی ظرفیت فضای برنامه خود را برای مشتریان حرفه ای خود از یک ترابایت به دو ترابایت افزایش داده است.این کمپانی در مطلبی اظهار داشت که موضوع این افزایش ظرفیت برای کاربرانی است که فایل های حجم بالای خود را مثلا با کیفیت ۴k را در این فضای ابری ذخیره کنند.البته این میزان حجم برای کاربران متفاوت می باشد.دراپ باکس به همین خاطر تصمیم گرفته است تا به کاربران خود این سبک هدیه را ارائه کند.دراپ باکس همچنین یک پکیج خاص برای کاربران خود در نظر گرفته که قیمت آن ۲۰۰ دلار به ازای هر سال می باشد.

کاربران خاص

اگر شما از کاربران صاحب کسب و کار دراپ باکس هستید ، به این معنی است که شرکت هزینه اکانت شما را پرداخت می کند و شما به همین ترتیب یک ترابایت ظرفیت اضافه دریافت می کنید.اگر شما جز کاربران خاص این برنامه باشید امکان دارد که ظرفیت بیشتری هم درنظر بگیرد.البته این افزایش ظرفیت قرار است در چند هفته آینده برای کاربران اعمال شود.

توضیحاتی در مورد برنامه Dropbox

دراپ‌باکس یک ارائه‌کننده ی خدمات میزبانی پرونده و فایل در وب است که توسط شرکتی به همین نام اداره می‌شود و امکان همگاه‌سازی پرونده‌ها روی چند رایانه ی مختلف یا بین چند کاربر مختلف از طریق اینترنت را فراهم می‌کند.

دراپ‌باکس در سال ۲۰۰۷ توسط درو هیوستون و آرش فردوسی، فارغ‌التحصیلان ام‌آی‌تی ایجاد گردید.
رابط گرافیکی دراپ باکس به طور باورنکردنی تاثیرگذار است، آنچنانکه سبب می‌شود این اپلیکیشن به عنوان یک انتخاب قطعی از سوی کاربران برای همگام‌سازی فایل‌ها انتخاب شود. هنگامی که شما این اپلیکیشن را بر روی وسیله آندرویدی یاios تان نصب می‌کنید، شما فوراً می‌توانید فایل‌هایتان را آپلود کنید.

شما همچنین می‌توانید با استفاده از این اپلیکیشن فایل‌هایتان را با دیگر افراد به اشتراک بگذارید یا اینکه یک فایل عمومی برای هر نوع کاربری طراحی نمایید.

در حال حاضر پس از ثبت نام در سایت فضای رایگانی به حجم ۲ گیگابایت در اختیار کاربر قرار داده می‌شود که در صورت نیاز می‌توان فضای بیشتر از آن را خریداری نمود.

ولی در عین حال این امکان نیز وجود دارد تا در ازای معرفی هر کاربر جدید، ۵۰۰ مگابایت فضای رایگان از دراپ باکس (تا سقف ۱۶ گیگابایت) دریافت نمود.

کاربرد دراپ باکس گستره وسیعی مثل پشتیبان گیری از فایل‌های حیاتی تا اشتراک گذاری سایر فایل‌ها را در بر می‌گیرد.

 با ما در کانال تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها