افزایش 133 درصدی فناوری رباتیک در لجستیک در سال 2023

طبق گزارش جدیدی از Extensiv ، ارائه دهندگان صنعت لجستیک انتظار دارند استفاده از رباتیک تا 133 درصد در سال 2023 افزایش پیدا کند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از venturebeat، از آنجایی که ارائه‌دهندگان لجستیک طرف سوم به دنبال افزایش مقیاس و برآورده کردن تقاضای خرده‌فروشی چندکاناله هستند، گزارش جدیدی از Extensiv نشان داد که فناوری و رباتیک ابزاری است که بسیاری به آن تکیه کرده‌اند.

سومین گزارش سالانه انبارداری لجستیک (3PL) Extensiv نشان می‌دهد که ارائه‌دهندگان خدمات صنعت لجستیک به فناوری تمایل زیادی پیدا کرده‌اند.

از آنجایی که رباتیک و هوش مصنوعی بر صنعت تسلط دارند، ارائه دهندگان لجستیک طرف سوم پیش بینی می‌کنند که استفاده از رباتیک بیش از دو برابر شده و به افزایش 133 درصدی برسد.

اهداف کلیدی سازمان‌ها در پذیرش فناوری جدید، افزایش بهره‌وری و بهره‌وری عملیاتی است و در سه سرمایه‌گذاری فناوری مورد انتظار در سال 2023 انجام  می‌شود: صورت‌حساب‌ها (32%)، اسکن بارکد تلفن همراه (27%)، و گزارش‌دهی و تجزیه و تحلیل تا 25 درصد.

به طور متوسط، 3PL ها در حال برنامه ریزی برای پیاده سازی فناوری جدید در تجارت خود در سال آینده هستند.

افزایش استفاده از اتوماسیون

اتوماسیون یکی دیگر از ستون‌های مهم رشد لجستیک است. تقریباً 53 درصد از 3PL فکر می‌کنند خودکارسازی فرآیندها در انبارها یک فرصت عالی برای سال 2023 است.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها