افزونه ای خاص و جدید برای اپلیکیشن یوتیوب

افزونه ای خاص و جدید برای اپلیکیشن یوتیوب

به تازگی خبرهای جالبی در مورد اپلیکیشن یوتیوب شنیده می شود که نشان می دهد این شرکت قصد دارد افزونه ای خاص و جدید را به این اپلیکیشن اضافه کند.

افزونه ای خاص و جدید برای اپلیکیشن یوتیوب

یوتیوب فرمت جدیدی را برای سیستم موبایل و دسکتاپ در نظر دارد که احتمالا در روزهای آینده به این برنامه اضافه می کند. این افزونه یک حباب آبی است که احتمالا در زیر ویدئوها نمایش داده خواهد شد و این حباب حاوی تگ های پیشنهادی به شما است. قطعا این افزونه ای خاص و جدید برای برنامه یوتیوب محسوب می شود.

زمان اضافه شدن این افزونه به اپلیکیشن یوتیوب

اسکرین شات هایی که توسط سایت های مختلف گرفته شده نشان می دهد که این افزونه در حال آماده سازی برای اضافه شدن به برنامه یوتیوب است. این حباب های آبی قرار است در زیر ویدئوها به نمایش گذاشته شود و ایده ی اصلی برای این حباب ها ، تگ های پیشنهادی به کاربران بر اساس سلیقه آنها است. این تگ های پیشنهادی می تواند برای کاربران حسابی کاربردی باشد. این افزونه برای یک سری از افراد به صورت آزمایشی تست شد و احتمالا در روزهای آینده شاهد این افزونه در تمام سرویس های یوتیوب باشیم.

مثال برای این افزونه

برای مثال همانطور که در تصویر زیر می بینید دسته بندی ای برای ویدئوهای MMA در نظر گرفته شده که می تواند ویدئوهای مرتبط را به کاربران نمایش دهد. این تگ های پیشنهادی همچنین می تواند بر اساس سلیقه کاربر ویدئوهای موردنظر را پیشنهاد دهد.افزونه ای خاص و جدید برای اپلیکیشن یوتیوب

گلایه های کاربران در مورد ویدئوهای پیشنهادی یوتیوب

ویدئوهای پیشنهادی جز مواردی است که چند وقتی می شود نگاه کاربران را به خود جلب کرده و آنها تقاضا کرده بودند که این سیستم به یوتیوب اضافه شود. حتی گلایه هایی هم در زمینه ویدئوهای پیشنهادی شکل گرفته که گفته می شود بعضی اوقات ویدئوهای پیشنهادی هیچ ارتباطی با ویدئوهای کنونی ندارد. یوتیوب هم به این موضوع توجه کرده است و قصد دارد در به روزرسانی بعدی این مشکلات را برطرف کند.

ابهامات در مورد افزونه جدید

هنوز مشخص نیست که اگر افزونه ی جدید به این سیستم اضافه شود با مشکلات همراه خواهد بود یا خیر اما یوتیوب به نظر می رسد که به این موضوعات هم فکر کرده است و قصد دارد این افزونه را بدون مشکل به سیستم خود اضافه کند. باید دید که در زمان ارائه این افزونه با چه بازخوردی از سوی کاربران مواجه خواهد شد.

اظهارات مدیر یوتیوب

خانم سوزان ووجزیسکی اظهار داشت:« این زمینه می تواند برای شرکت یوتیوب یک فضای مناسب برای پیشرفت باشد و هنوز هم کارهای زیادی در این زمینه وجود دارد که می تواند باعث رشد روز افزون این برنامه در فضای مجازی شود. باید این موضوع را هم اشاره کنیم که ما برنامه های زیادی برای اپلیکیشن یوتیوب در ذهن داریم.»

نظر شما در مورد افزونه جدید و خاص یوتیوب چیست؟ آیا این افزونه می تواند نگاه کاربران را به خود جلب کند؟

منتظر نظرات شما دوستان در بخش کامنت ها هستیم.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها