افزونه جدید و جذاب شبکه اجتماعی فیسبوک

0
0
افزونه جدید و جذاب شبکه اجتماعی فیسبوک

افزونه جدید و جذاب شبکه اجتماعی فیسبوککالاسودا_ به تازگی خبرهای جذابی از سوی شبکه اجتماعی فیسبوک به گوش می رسد که نشان می دهد این شبکه اجتماعی افزونه جدید و جذابی را به برنامه خود اضافه کرده است.

رونمایی از افزونه جدید شبکه اجتماعی فیسبوک

پس از اینکه فیسبوک از نسخه جدید اپلیکیشن پیام رسان خود رونمایی کرد، تصمیم گرفت تا افزونه های جدیدی را هم به این شبکه اجتماعی پرطرفدار اضافه کند. از بعضی از این افزونه ها امروز رونمایی شد. البته شاید بعضی از این افزونه ها خیلی سریع به بازار عرضه نشود و برای هر یک زمانی تعیین شده است. یکی از این افزونه های جدید و جذاب قابلیت اضافه کردن موسیقی به استوری ها است.

ویژگی های افزونه جدید شبکه اجتماعی فیسبوک

موسیقی در استوری های فیسبوک یک افزونه جدید و جذاب است که به کاربران اجازه می دهد موسیقی های موردعلاقه خود را به عکس ها و ویدئوهای خود در استوری اضافه کنند. این تمام ماجرا نیست ، این شرکت همچنین تصمیم دارد تا این افزونه را به بخش فید خبری خود نیز اضافه کند. یعنی اینکه شما می توانید از طریق دوربین فیسبوک عکس ها و ویدئوهایی ثبت کنید و بعد با استفاده از استیکر موسیقی ، بتوانید آهنگ های موردعلاقه خود را به آنها اضافه کنید.

افزونه جدید و جذاب شبکه اجتماعی فیسبوک

روش کار با این افزونه در شبکه اجتماعی فیسبوک

تنها کافیست آهنگ موردنظر خود را انتخاب کنید و این افزونه آن را به استوری شما الحاق می کند. شما همچنین می توانید از استیکرها و موارد دیگر برای استوری فیسبوک خود نیز استفاده کنید.

ارتقا دیگر برنامه های این شبکه اجتماعی

جدا از تمام این افزونه ها ، فیسبوک اعلام کرده است که تصمیم دارد بخش Lip Sync Live خود را نیز ارتقا دهد و کشورهای بیشتری به این برنامه جذاب دسترسی داشته باشند. فیسبوک تصمیم دارد که در زمان لب خوانی کاربر متن آهنگ نیز برای وی نمایش داده شود.

زمان رونمایی از این افزونه

همانطور که گفته شد از افزونه جدید فیسبوک به زودی رونمایی می شود و کاربران می توانند از این افزونه به خوبی استفاده کنند.

قطعا این موضوع می تواند باعث شود تا تعداد کاربران فیسبوک افزایش یابد. این شبکه اجتماعی تلاش کرده است تا بهترین شرایط را برای کاربران خود ایجاد کنند تا آنها بتوانند از این شبکه اجتماعی به خوبی استفاده کنند.

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید ، شما دوستان می توانید نظرات خود را با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

با عضویت در صفحه اینستاگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از