افزونه جدید و فوق العاده جذاب برنامه یوتیوب

افزونه جدید و فوق العاده جذاب برنامه یوتیوب

امروز به تازگی خبری در مورد برنامه یوتیوب منتشر شده که نشان می دهد این شرکت از افزونه جدید و فوق العاده جذاب خود پرده برداری کرده است.

رونمایی از افزونه جدید و فوق العاده جذاب برنامه یوتیوب

یوتیوب برای کاربران خود از افزونه ای رونمایی کرده که قبلا فقط در دسترس کاربران پریمیوم خود بود. اسم این افزونه پخش در پس زمینه نیست و جالب اینکه پخش ویدئو حتی در صورت بسته شدن ، چیزی است که کاربران عادی یوتیوب توقع آن را از این برنامه دارند.

نام این افزونه پخش خودکار ویدئو در صفحه اصلی این برنامه است. این افرونه ای است که از این پس به صورت پیش فرض در برنامه وجود دارد و کاربران می توانند بخش های از یک ویدئو رو خیلی سریع و کلی در صفحه اصلی این برنامه مشاهده کنند. گوگل این اجازه را به شما می دهد که این افزونه را غیرفعال کنید یا اینکه به آن فرمان دهید فقط در زمان اتصال گوشی به Wi-Fi این افزونه فعال شود. گوگل هم با یک جمع بندی به این نتیجه رسیده است که این افزونه کاملا کاربردی است.رونمایی از افزونه جدید و فوق العاده جذاب برنامه یوتیوب

مزیت افزونه جدید و فوق العاده جذاب برنامه یوتیوب

افزونه پخش خودکار یک مزیت فوق العاده دارد و آن این است که میزان بازدیدها از ویدئو به صورت اتوماتیک افزایش می یابد. هدف اصلی گوگل از ارائه ی این افزونه این بوده که ویدئوها برای کاربران قابل فهم تر شود و به همین خاطر شیوه پخش ویدئوها با این افزونه به این صورت است که بخش هایی از ویدئو با حالت بی صدا پخش می شود و این ویدئوها فقط زیرنویس دارند.

فرصتی استثنایی برای تولیدکنندگان محتوا در یوتیوب

این فرصتی بی نظیر برای تولیدکنندگان محتوا است تا با ارائه ی ویدئوهایی که برای الگوریتم گوگل جذاب باشد در صفحه اول گوشی های کاربران قرار بگیرند و میزان بازدید خود را افزایش دهند و این موضوع هم باعث می شود تا میزان کارکرد این افزونه شدیدا افزایش پیدا کند.

اظهارات مدیر تیم تولید یوتیوب

در یک ویدئو مدیر تیم تولید یوتیوب یعنی آقای دیوید شارون از داستانی جذاب تر در مورد این افزونه رونمایی می کند. گوگل در تلاش است تا میزان دیتا مصرفی در این بخش را کاهش دهد و به همین خاطر سه نوع متفاوت از کپشن را به کاربران خود پیشنهاد می کند: اتوماتیک ، آپلود شده توسط تولیدکننده محتوا ، میزان بازدید بالا. علاوه بر این الگوریتم گوگل می تواند به خوبی موارد مورد علاقه کاربر را تشخیص دهد و بر اساس همان علایق و سلایق ویدئو به کاربر پیشنهاد می کند.

نقاط قوت و ضعف این افزونهمزیت افزونه جدید و فوق العاده جذاب برنامه یوتیوب

در حالی که خیلی کاربران پریمیوم یوتیوب از این افزونه حدود شش ماهی می شود که استفاده می کنند ، دلیل نمی شود که تمام کاربران از این موضوع استقبال کنند و این افزونه را تایید کنند. اینکه این افزونه قرار است به صورت پیش فرض در برنامه قرار بگیرد خود می تواند چالشی برای برنامه یوتیوب باشد و شکی نیست زمانی که این افزونه به برنامه اضافه شود فضای یویتیوب کمی شلوغ تر و پیچیده تر شود و همین موضوع شاید باعث اعتراض کاربران شود. باید دید که گوگل برای بهبود فضای مجازی خود و برنامه های موجود در آن تا کجا پیش خواهد رفت.

نظر شما در مورد این افزونه جدید چیست؟ آیا این افزونه می تواند نظرات کاربران را به خود جلب کند؟

منتظر نظرات شما در بخش کامنت ها هستیم.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
1 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها
بی نام
بی نام
5 سال پیش

حیف فیلتره سرعتش میاد پایین