افزونه درخواستی کاربران به اپلیکیشن یوتیوب موزیک اضافه شد!

افزونه درخواستی کاربران به اپلیکیشن یوتیوب موزیک اضافه شد!

به تازگی خبری جالب توجه در مورد یوتیوب و اپلیکیشن معروف آن یعنی یوتیوب موزیک منتشر شده که نشان می دهد بالاخره افزونه درخواستی کاربران به این اپلیکیشن اضافه شده است.

اپلیکیشن محبوب یوتیوب موزیک

اپلیکیشن یوتیوب موزیک از خیلی جهات بی نظیر بوده ولی این اپلیکیشن کاستی های مخصوص به خود را دارا است. یکی از افزونه هایی که در این اپلیکیشن دیده نمی شود قابلیت پشتیبانی از اندروید Auto است. تا آخرین نسخه این اپلیکیشن ، کاربران به صورت دستی آهنگ های مورد علاقه خود را در ماشین انتخاب می کردند و خود این موضوع به معضلی برای کاربران تبدیل شده است.

این برنامه از برنامه رسمی گوگل و یوتیوب بوده که توسط کمپانی بزرگ گوگل در مارکت اندروید منتشر شده است . با برنامه یوتیوب موزیک شما می توانید براحتی آهنگ های مورد علاقه خود را بصورت رایگان گوش کرده و لذت ببرید. شما می توانید آلبوم مورد نظر خود را از خواننده مورد علاقه تان به راحتی جستجو و پیدا کرده به آن گوش دهید. شما می توانید لیستی از آهنگ های مورد علاقه خود را در نرم افزار YouTube Music ایجاد کنید. این برنامه علاوه بر موزیک های هنرمندان مختلف ، دارای آرشیو کاملی از موسیقی متن فیلم ها ، و ریمیکس ها نیز بوده و با این اپلیکیشن برای شنیدن آهنگ ها نیازی به پخش ویدئو نخواهد بود.اپلیکیشن محبوب یوتیوب موزیک

اضافه شدن افزونه درخواستی یوتیوب موزیک

به هرحال اگر قابلیت پشتییانی از اندروید Auto به این برنامه اضافه شود دیگر کاربران نیازی نیست تا منیع آهنگ خود را جستجو کنند و به راحتی می توانند این کار را از طریق این اپلیکیشن انجام دهند. پس از این کار حالا شما می توانید حال پخش را از میان ترکیبی ، پیشنهادی ، انتخابی ، آخرین موزیک ها و دانلود شده ها انتخاب کنید.

عدم دارا بودن لیست پخش قوی

بر اساس گزارش های منتشر شده به نظر می رسد که اپلیکیشن یوتیوب موزیک لیست پخش قوی مانند گوگل پلی موزیک و اسپاتیفای ندارد. بهترین کاری که این اپلیکیشن می تواند برای شما انجام دهد این است که لیست پخش خود را از آهنگ هایی که تا به حال در این برنامه گوش داده اید ، تولید کند.

دانلود اپلیکیشن یوتیوب موزیک

اگر شما هم به دلیل اینکه اپلیکیشن یوتیوب موزیک از سیستم اندروید Auto پشتیبانی نمی کرد ، از دانلود آن منصرف شدید ، باید بگوییم که حالا زمان آن رسیده که این کار را به راحتی انجام دهید.

نظر شما در مورد این افزونه درخواستی کاربران یوتیوب موزیک چیست؟ آیا تا به حال از این اپلیکیشن استفاده کرده اید؟

منتظر نظرات شما دوستان در بخش کامنت ها هستیم.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها