اخبار

افزونه های جدید برنامه Office Lens

افزونه های جدید برنامه Office Lens

کالاسودا - افزونه های جدید برنامه Office Lensکالاسودا_ به تازگی شرکت مایکروسافت اعلام کرده است که به زودی از افزونه های جدید برنامه Office Lens رونمایی خواهد شد و کاربران می توانند از این افزونه ها استفاده کنند.

رونمایی از افزونه های جدید برای برنامه Office Lens

مایکروسافت به تازگی اعلام کرده است که این ماه قصد دارد تا افزونه های جدید را به برنامه Office Lens در دو سیستم عامل اندروید و iOS عرضه کند. ما با بررسی این اعلان مایکروسافت متوجه شدیم که بیشتر افزونه های جدید برای کاربران اندروید خواهد بود و فقط یک افزونه جدید به سیستم عامل iOS اضافه می شود.

افزونه ی جدید نسخه iOS

تنها افزونه جدیدی که به سیستم عامل iOS اضافه خواهد شد ، افزونه ی حاشیه نویسی متن است که این افزونه چند وقتی می شود که در نسخه اندروید این برنامه وجود دارد. این افزونه به طور کلی به کاربران سیستم عامل iOS اجازه می دهد که روی حاشیه عکس ها با سبک ها و رنگ های مختلف یادداشت هایی را اضافه کنند ، البته این عکس ها باید از طریق برنامه Office Lens گرفته شود.

افزون های جدید نسخه اندروید

از طرفی دیگر نسخه اندروید برنامه Office Lens یک افزونه جدید به نام خواننده همه جانبه خواهد داشت که این افزونه در تمام برنامه های مایکروسافت در پلتفرم های مختلف مانند ویندوز ، وب و iOS دیده خواهد شد. این افزونه فقط برای محتواهای انگلیسی کاربرد خواهد داشت و این افزونه به کاربران کمک می کند تا متن را به راحتی و سادگی بخوانند.

افزونه های جدید برنامه Office Lens

ویژگی های افزونه جدید

این افزونه جدید می تواند مطالب را با صدای بلند برای کاربران بخواند و بعضی از حروف را درخشان کند. کاربران حتی می توانند میزان صدا را تنظیم کنند و حتی فونت مطالب را بزرگتر یا کوچکتر کنند. یکی دیگر از افزونه های جدید این برنامه ویژگی انتخاب است. هر زمانی که شما قبل از عکس گرفتن برای فوکوس روی گوشی کلیک کنید ، برنامه Office Lens تمام محتواهای موجود در عکس را پیدا و درخشان می کند.

در آخر افزونه ی کراپ کردن اضافه شده است که به کاربران برنامه Office Lens اجازه می دهد تا آنها پس زمینه متن های خود را خیلی ساده تر از قبل حذف کنند. این افزونه می تواند برای خیلی از کاربران کاربردی و جذاب باشد.

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید ، شما دوستان می توانید نظرات خود را با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

 با ما در صفحه اینستاگرام کالاسودا به روز باشید

مطالب مرتبط

برو بالا