اقداماتی که هر کمپانی باید برای یکپارچگی NFT انجام دهد

چه بخواهیم چه نخواهیم، عصر NFT ها فرا رسیده و کمپانی‌ها باید برای حداکثر بهره‌وری از آن، اقداماتی انجام دهند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از venturebeat، در حال حاضر کمپانی‌ها آینده‌نگر در حال تلاش برای ادغام NFT در بخش فناوری خود هستند. ما شاهد ادغام NFT توسط برندهای مختلف از NBA تا کوکاکولا بوده‌ایم.

همه چیز با عضویت آغاز می‌شود

اولین قدم، ارائه عضویت و ایجاد یک جامعه است.

این شامل صدور توکن‌های عضویت NFT برای مشتریان وفادار است که به آنها اجازه دسترسی به جامعه شما را می‌دهد. همچنین ممکن است یک NFT برای حامیان و علاقه مندان اولیه صادر شود، مانند 100 نفر اولی که یک محصول را خریداری می‌کنند.

این عضویت‌ها می‌تواند علاقه‌مندترین و مشتاق‌ترین مخاطبان را به محصولات، اخبار، محتوا، ویژگی‌های خاص یا هر چیز دیگری به شما معرفی کند.

به دارندگان NFT دسترسی زودهنگام یا انحصاری بدهید

هنگامی که یک عضویت مبتنی بر NFT ایجاد شد، احتمالات مختلفی بروز می‌دهد. یکی از آن‌ها اعطای دسترسی زودهنگام یا منحصر به فرد است. به عنوان مثال، نایک می‌تواند NFT‌های مبتنی بر اشتراک ارائه دهد که به اعضا امکان دسترسی به اولین کفش‌های کتانی را می‌دهد.

به اعضا حق مشارکت دهید

شرکت‌ها می‌توانند از NFT برای شرکت دادن اعضا در تصمیمات شرکت استفاده کنند. این کار باعث می‌شود تعامل با یک جامعه به روش‌هایی که برای دو طرف سودمند است، عمیق‌تر شود.

رهبران جامعه را بشناسید

این امر باعث همسویی بیشتر جامعه و کمپانی شده و مشارکت افراد برجسته جامعه را به رسمیت می‌شناسد.

ایجاد تعامل بین جوامع

از آنجایی که شرکت‌های بیشتر و بیشتری NFT‌ها را در اختیار می‌گیرند، مشارکت‌های بین‌جامعه‌ای نیز فرصت خوبی خواهد بود. این ادغام جامعه می‌تواند به روش‌هایی انجام شود که بسیار انسانی‌تر بوده و از روش‌های فعلی برای جذب مشتری فاصله دارد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها