اپل در سال جدید برای ساخت صفحه نمایش با الجی همکاری می کند

0
232

کالاسودا- سال های است که شایعات پیرامون گوشی های هوشمند کمپانی اپل یکی از جذاب ترین خبر های موجود در دنیای تکنولوژی است و گاهی این خبر ها برترین عناوین ماه نیز لقب می گیرد. یکی از این خبر ها این است که به نظر آیفون برای ساخت گوشی های جدید خود قصد همکاری با الجی را دارد.

مدتی پیش بیان شد الجی در ساخت G7 از آیفون ایکس تقلید کرده است اما این بار به نظر می رسد آیفون قصد دارد در صفحه نمایش جدید خود از این برند کره ایی الگو بگیرد. به نظر می رسد آیفون قصد دارد یکی از گوشی های خود را به صفحه نمایش ۶.۱ اینچی LCD مجهز کند.

بر اساس گزارش های Bussiness Korea که بیشتر خبر های کمپانی الجی را منتشر می کند،ایفون ۶.۱ این قصد دارد از فناوری MLCD پلاس که برای اولین بار در الجی جی ۷ مورد استفاده قرار گرفت بهره گیرد که می توان انتظار داشت یک گوشی هوشمند با حداکثر روشنایی ۱۰۰۰ نیت را مشاهده کنیم. این قابلیت منحصر به فرد ساب پیکسل های سفید را به صفحه نمایش اضافه می کند که یک نتیجه خارق العاده حاصل خواهد شد.  البته این موضوع تاکنون به صورت رسمی تایید نشده است اما به نظر می رسد الجی و اپل امسال همکاری های بسیار زیادی را در بخش تولید صفحه نمایش با یکدیگر داشته باشند.

سال گذشته اپل با کمپانی ساموسنگ برای تولید پنل های OLED برای ساخت گوشی های آیفون ایکس همکاری داشت اما ساخت این صفحه نمایش ها بسیار گران تر از حد انتظار برای این گوشی رقم خورد با این وجود می توان این انتظار را داشت که حتی آیفون برای گران ترین گوشی هوشمند خود نیز به سراغ الجی برود و پنل های مورد نیاز خود را از این برند قدرتمند در ساخت صفحه نمایش های OLED تهیه کند.

با این وجود باید تا زمان اعلام خبر های رسمی این کمپانی مشهور صبر کرد تا از اطلاعات دقیق این گوشی های هوشمند مطلع شویم.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در ساعت ۹ هر شب به آخرین اخبار حوزه تکنولوژی گوش دهید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از