ویژگی الکتروکاردیوگرام ساعت هوشمند اپل واچ سری 4 را چگونه فعال کنم؟

0
299
ویژگی الکتروکاردیوگرام ساعت هوشمند اپل واچ سری 4 را چگونه فعال کنم؟

ساعت هوشمند جدید اپل به نام اپل واچ سری 4 که اواخر تابستان سال گذشته معرفی شد، با نوآوری های زیادی خصوصا در زمینه مسائل پزشکی مانند ECG یا الکتروکاردیوگرام همراه بود، به طوری که تیم کوک این ساعت را بهترین ساعت هوشمند جهان نامگذاری کرد. اما الکتروکاردیوگرام ساعت هوشمند اپل واچ را چگونه می توان در این ساعت منحصر به فرد فعال کرد؟

طراحی جذاب

اپل واچ سری 4 در دو نوع 40 و 44 میلی متری عرضه شده است و اپل واچ بزرگ تر دارای مزیت های بهتری از نظر طراحی و انحنای جذاب تر و صفحه خمیده ای شبیه به آیفون ایکس است. از نظر دارا بودن قاب، برای هر دو مدل قاب خاصی وجود دارد و نیاز به نگرانی نیست و می توانید قاب های متنوعی را برای ساعت خود در نظر بگیرید. مدل 40 میلی متری و 44 میلی متری هر دو در رنگ های طلایی نیز عرضه شده اند و می توانند جذابیت زیادی به دست های شما حین ورزش و پیاده روی دهند. تصاویری که در سایت ها از این ساعت هوشمند وجود دارد از نوع 44 میلی متری است.

ویژگی های بهداشتی و سلامت اپل واچ

صحبت از ورزش شد و باید گفت که اپل واچ سری 4 علاوه بر دارا بودن سنسور ضربان قلب، از ویژگی الکتروکاردیوگرام یا ECG برای خواندن ضربان قلب در درجه پزشکی بهره می برد که این امکان را به کاربر می دهد تا از بی نظمی های احتمالی قبلش آگاه شود و قبل از اینکه موضوع ریسکی شود بتواند به پزشک مراجعه کند. اپل واچ سری ۴ می ‌تواند به سادگی به کاربر نوار قلب وی را در قالب یک فایل PDF ارائه دهد. اما این ویژگی از آن جهت که یک مورد پزشکی به حساب می ‌آید، نیازمند تاییدیه سازمان دارو در کشور‌های مختلف است.ویژگی های بهداشتی و سلامت اپل واچ

ویژگی الکتروکادیوگرام اپل واچ را چگونه تنظیم کنیم؟

اما چگونه می توان از وجود این ویژگی اگاه شد و آن را فعال کرد؟ دریافت الکتروکاردیوگرافی با قرار دادن انگشت بر روی پیچ تنظیم ساعت انجام می شود، ویژگی جدیدی که به لطف به کار رفتن مانیتور ضربان قلب الکتریکی مهیا شده است و تنها می توانید با قرار داشتن انگشت روی پیچ از میزان ضربان قلب و نامنظم بودن آن آگاه شوید.

برای فعال کردن آن پس از اینکه اپلیکیشن ECG در در اپل واچ پیدا کرده و باز کردید، بنشینید و انگشت اشاره دست مخالف را روی سطح پیچ دیجیتالی اپل واچ بگذارید. پس از سی ثانیه، اپل واچ سری 4 نوار قلب شما را ثبت می‌ کند.

این ویژگی برای چه مواردی مطلوب است؟

ویژگی الکتروکاردیوگرام نظارت بر ضربان نامنظم قلب را بر عهده  می گیرد. این مورد در ورزش هایی مانند شنا کردن و برنامه های تمرینی مانند یوگا و پیاده روی کارساز است. همه این ترکیبات از ساعت اپل واچ سری 4، یک ساعت با سازماندهی جامع و آسان برای استفاده و یک ردیاب تناسب اندام با هشدارهای انگیزشی ساخته استویژگی الکتروکادیوگرام اپل واچ را چگونه تنظیم کنیم؟

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها