امتیاز پرچمدار هواوی فاش شد؛ کمی ضعیف تر از گلکسی اس 10پلاس

0
0
امتیاز پرچمدار هواوی فاش شد؛ کمی ضعیف تر از گلکسی اس 10پلاس

امتیاز پرچمدار هواوی در وب سایت گیکبنچ کمتر از پرچمداران سامسونگ است. گوشی هوشمند هواوی پی 30 پرو به زودی رونمایی می شود، حال این گوشی هوشمند در وب سایت گیکبنچ مورد آزمایش قرار گرفته و توانسته امتیاز های بسیار خوبی دریافت کند.

گوشی هوشمند هواوی پی 30 پرو با شماره مدل VOG-L29 در این آزمون قرار گرفته و به نظر می رسد با همین شماره مدل روانه بازار فروش شود، این گوشی هوشمند با پردازنده هفت نانومتری کایرین 980، رم هشت گیگابایتی و سیستم عامل اندروید 9 در این وب سایت قرار گرفته است.

امتیاز پرچمدار هواوی در وب سایت گیکبنچ چقدر است؟

امتیاز پرچمدار هواوی در وب سایت گیکبنچ در بخش تک هسته ای 3289 است و در بخش چند هسته ای نیز شاهد امتیاز 9817 هستیم. این امتیاز ها  نزدیک به پرچمدار سری میت این کمپانی است. در این میان یک نکته وجود دارد و آن هم اعلام این موضوع است که پرچمدار سامسونگ در این بنچمارک امتیاز های بهتری را در مقایسه با پرچمداران هواوی به دست آورده است. البته این موضوع خبر از ضعف پرچمداران هواوی نمی دهد زیرا این تفاوت بسیار ناچیز است.

گوشی هوشمند هواوی پی 30 پرو روز 6 فروردین 98 به صورت رسمی در شهر پاریس رونمایی می شود، این گوشی هوشمند را می توان گرانترین گوشی هوشمند پرچمدار هواوی دانست و گوشی های هوشمند پی 30 نیز در کنار این دستگاه به عنوان پرچمداران نیمه اول سال 2019 این کمپانی قدرتمند به صورت رسمی رونمایی می شود. هواوی روی گوشی های هوشمند خود تمرکز خاصی روی بخش دوربین عکاسی قرار داده و باید دید اولین پرچمدار هواوی با چهار لنز دوربین چه شرایطی را برای کاربران رقم می زند.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از