امتیاز پرچمدار هواوی فاش شد؛ کمی ضعیف تر از گلکسی اس ۱۰پلاس

امتیاز پرچمدار هواوی فاش شد؛ کمی ضعیف تر از گلکسی اس 10پلاس

امتیاز پرچمدار هواوی در وب سایت گیکبنچ کمتر از پرچمداران سامسونگ است. گوشی هوشمند هواوی پی ۳۰ پرو به زودی رونمایی می شود، حال این گوشی هوشمند در وب سایت گیکبنچ مورد آزمایش قرار گرفته و توانسته امتیاز های بسیار خوبی دریافت کند.

گوشی هوشمند هواوی پی ۳۰ پرو با شماره مدل VOG-L29 در این آزمون قرار گرفته و به نظر می رسد با همین شماره مدل روانه بازار فروش شود، این گوشی هوشمند با پردازنده هفت نانومتری کایرین ۹۸۰، رم هشت گیگابایتی و سیستم عامل اندروید ۹ در این وب سایت قرار گرفته است.

امتیاز پرچمدار هواوی در وب سایت گیکبنچ چقدر است؟

امتیاز پرچمدار هواوی در وب سایت گیکبنچ در بخش تک هسته ای ۳۲۸۹ است و در بخش چند هسته ای نیز شاهد امتیاز ۹۸۱۷ هستیم. این امتیاز ها  نزدیک به پرچمدار سری میت این کمپانی است. در این میان یک نکته وجود دارد و آن هم اعلام این موضوع است که پرچمدار سامسونگ در این بنچمارک امتیاز های بهتری را در مقایسه با پرچمداران هواوی به دست آورده است. البته این موضوع خبر از ضعف پرچمداران هواوی نمی دهد زیرا این تفاوت بسیار ناچیز است.

گوشی هوشمند هواوی پی ۳۰ پرو روز ۶ فروردین ۹۸ به صورت رسمی در شهر پاریس رونمایی می شود، این گوشی هوشمند را می توان گرانترین گوشی هوشمند پرچمدار هواوی دانست و گوشی های هوشمند پی ۳۰ نیز در کنار این دستگاه به عنوان پرچمداران نیمه اول سال ۲۰۱۹ این کمپانی قدرتمند به صورت رسمی رونمایی می شود. هواوی روی گوشی های هوشمند خود تمرکز خاصی روی بخش دوربین عکاسی قرار داده و باید دید اولین پرچمدار هواوی با چهار لنز دوربین چه شرایطی را برای کاربران رقم می زند.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار