امروز ثبت نام ششمین جشنواره IT آغاز می شود

0
161
امروز ثبت نام ششمین جشنواره IT آغاز می شود

ثبت نام برای حضور در ششمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور (فناوری اطلاعات آخر هفته در کشور) که قرار است در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شود، از امروز چهارشنبه 25 اردیبهشت آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار کالا سودا، دانشگاه صنعتی شریف ایران در 5 سال گذشته میزبان جشنواره فناوری اطلاعات کشور بوده و امسال نیز ششمین دوره این جشنواره قرار است در همین دانشگاه برگزار شود.

جشنواره فناوری اطلاعات رویدادی است که در آن افراد سرشناس حوزه فناوری اطلاعات تجربیات خود را در قالب سخنرانی‌های کوتاه با مخاطبان به اشتراک می‌گذارند. هدف اصلی برگزاری این رویداد انتقال تجربه در کسب کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات، داستان‌های موفقیت و شکست و ایجاد انگیزه در تولید استارت‌آپ های نوآورانه است.

از دیگر اهداف اصلی این رویداد، می‌توان به ایجاد محیطی برای گردهمایی، گفتگو و هم افزایی نوآوران، نخبگان، صاحبان ایده و علاقه مندان به رویکردها و نگرش‌های نو در سطحی فراتر از مرزهای جغرافیایی و همچنین شناسایی آنها برای سرمایه گذاری مادی و حتی معنوی توسط حوزه‌های مختلف جهت پیشبرد اهداف کشور اشاره کرد.

ثبت نام در ششمین جشنواره فناوری ITEEKEND ۶ از ۲۵ اردیبهشت ماه جاری آغاز و این جشنواره در ۱۳ تیر ماه امسال در سالن جابر بن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

IT Weekend می‌کوشد تا با انتشار تجربیات ارزنده در حوزه فناوری اطلاعات، برای پیشرفت کشور در این حوزه تلاش می‌کند.

از دیگر اهداف اصلی IT weekend معرفی و شناساندن ایده‌های بکر و خلاق جهت ایجاد کسب کارهای نوین و ایجاد اشتغال است.

البته از این جشنواره با عنوان فناوری اطلاعات آخر هفته نیز یاد می شود اما به دلیل کوتاه تر شدن ترجمه فارسی آن، جشنواره فناوری اطلاعات نام اصلی برای معرفی آن است.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از