اسلایدر

امسال شرکت های فناوری چه دروغ سیزده به کاربران خود گفتند؟

کالاسودا - دروغ سیزده یا اول آوریل یکی از رسوماتی که در بسیاری از کشورهای دنیا شناخته شده و برگزار می شود و طی آن رسانه های معروف و برندهای بزرگ نیز نقش مهمی در شایعه پراکنی و دروغ های آمیخته با شوخی دارند. شرکت های فناوری نیز امسال دروغ های جذابی به کاربران خود گفتند که در زیر تعدادی از آنها را می خوانید.

لاله سخنگوی گوگل

گوگل با انتشار ویدئویی خبر از گل لاله سخنگویی داد که مانند اسپیکرهای هوشمند قادر به تعامل و برقراری ارتباط با انسان ها و گوش دادن به حرف هایشان است.

دروغ دوم گوگل چه بود؟

گوگل فقط به مورد بالا اکتفا نکرد و دروغ دیگری نیز مبنی بر ساخت یک اپلیکیشن تمیز کننده صفحه نمایش گوشی های هوشمند در یک ویدئو به کاربران خود گفت. اپلیکیشنی که می تواند از داخل گوشی و به صورت نرم افزار، صفحه نمایش شما و هر آنچه رویش ریخته را پاک کند. شما این دروغ را باور می کنید؟!

اپلیکیشن خودروی وان پلاس دروغی بیش نبود

شرکت وان پلاس طی یک ویدئوی مرموز از طراحی یک اپلیکیشن ارتباط با خودرو و عبارت به زودی پرده برداشته بود. طبق ادعای وان پلاس با کمک این اپلیکیشن می توانستید گوشی را جایگزین فرمان کنید و با آن خودرو را برانید! اکنون مشخص شد که این موضوعی نیز شوخی ای بیش نبوده است.

کنترل تلویزیون مخصوص حیوانات روکو

شرکت روکو نیز امسال دروغ بزرگی برای کاربران در آستین داشت. این شرکت از دسته کنترلی خبر داده بود که با یک دکمه به شکل پنجه کار تعویض کانال ها برای حیوانات را آسان خواهد کرد.

کابین تی موبایل

تی موبایل هم در یک ویدئو خبر از ساخت یک کابین خاص داده بود که کاربر با وارد شدن در آن می تواند در سکوت مطلق با تلفن صحبت کند. این امر خصوصا در خیابان های شلوغ یک نعمت است و با رفتن به کابین و بستن در آنها می توانند در سکوتی دلچسب با دیگرا تلفنی یا اینترنتی صحبت کنند. اما مشخص شد که طراحی این کابین ها نیز دروغی بیش نبوده است.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا