تغییرات جدید اندروید اتو در یک نگاه : دسترسی سریع تر و تم تاریک

0
312
تغییرات جدید اندروید اتو در یک نگاه : دسترسی سریع تر و تم تاریک

امروز گوگل در یک پست وبلاگی اعلام کرد که اندروید اتو را به زودی ( تا تابستان) منتشر خواهد کرد.

طراحی مجدد رابط خودروی گوگل دارای ویژگی های جدید وعده داده شده و دسترسی سریع تر و کنترل های راحت تری که مورد توجه بسیاری از کاربران بوده است. طی 5 سال گذشته، میزان استفاده از Android Auto گسترش یافته است، به حدی که تا کنون بیش از 500 مدل خودرو از 50 برند مختلف از این رابط کاربری استفاده می کنند.

همچنین تویوتا نیز به تازگی کوتاه امد و این خودروساز که پیش از این بیان کرده بود که از اندروید اتو در وسایل نقلیه خود استفاده نمی کند، به تازگی اعلام کرد که در تفکر خود تغییر ایجاد کرده و پشتیبانی از این سیستم عامل را به مجموعه خود اضافه کرده است. این غول خودروساز ژاپنی در نمایشگاه خودروی شیکاگو تائید کرد که سیستم عامل اندروید اتو را در مراحل ابتدایی در شش مدل ارائه خواهد کرد. چهار مدل از این شش مدل که از Android Auto پشتیبانی می کنند کامیون وانت های این شرکت هستند.

دسترسی بهتر به ویژگی های گوشی

علاوه بر این ویز هم با این سیستم عامل همکاری می کند. در به روز رسانی جدید این رابط برا کاربران ، آنها می توانند از سیستم اندروید اتو و ویز به طور همزمان در گوشی های هوشمند خود استفاده کنند. برای این کار کافیست که اپلیکیشن ویز را دانلود کرده و آن را با اندروید اتو همگام کنیدی همه این خودروها ارائه خواهد شد. با استفاده از این به روز رسانی جدید، گوگل تمرکز خود را روی ایجاد درایورها برای دسترسی به مهمترین ویژگی ها به روشی ساده و سریع تر گذاشته است. با کمک بسیاری از این ویژگی ها، راننده به جای اینکه مدام حواسش به صفحه نمایش اندروید اتو باشد، می تواند با تمرکز بیشتری به جاده نگاه کند و دسترسی راحت تری به داشبورد رابط کاربری خودروی خود داشته باشد. اندروید اتو

ارائه تم تاریک جذاب

با در نظر گرفتن این موضوع، باید گفت رابط کاربری اندروید اتو در حال حاضر دارای نوار ناوبری است که به شما جهت دهی لحظه به لحظه را داده و به شما اجازه می دهد که از تمام ویژگی های گوشی هوشمند با کمک این رابط کاربری استفاده کنید. نوار ناوبری رانندگان را قادر می سازد به همه ویژگی های گوشی خود تنها با یک ضربه دسترسی داشته باشند و حواسشان به استفاده از گوشی در حین رانندگی پرت نشود. نوتیفیکیشن ها نیز بهینه سازی شده اند. در نهایت اینکه گوگل تم تاریک را نیز به اندروید اتو اضافه خواهد کرد. گوگل در مورد این به روز رسانی در نمایشگاه I/O 2019 توضیحاتی را ارائه خواهد کرد و احتمال در تابستان آن را عرضه می کند.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از