اخبار

زمان عرضه اندروید هشت برای Honor 7x و قابلیت های این به روز رسانی مشخص شد

کالاسودا- کالاسودا- کاربران گوشی های هوشمند Honor 7x به زودی به روز رسانی بزرگ اندروید هشت را دریافت می کنند. امروز خبری در توییتر این کمپانی منتشر شد که نشان می دهد به روز رسانی این گوشی پرفروش سری آنر از روز ۳۰ آوریل آغاز می شود و به زودی تمام گوشی های هوشمند Honor 7x مجهز به اندروید هشت خواهند شد. این به روز رسانی قابلیت های بسیار کاربردی را در اختیار کاربران هواوی قرار می دهد به گونه ایی که اجرا کارهای روزانه بسیار ساده تر خواهد شد.

سری آنر را می توان بخش خاص شرکت هواوی دانست برندی که به نظر در حال جدا شدن از گوشی های این برند چینی است اما در حال حاضر این برند در حال استفاده از رابط کاربری و امکاناتی همچون بهره بردن از پردازنده و سخت افزار این برند است. نسخه بتا اندروید هشت برای Honor 7X در اواسط ماه مارس در دسترس قرار گرفت و به نظر می رسد که آزمایش اکنون با موفقیت انجام شده است و حال باید برای این به روز رسانی لحظه شماری کنیم. امکاناتی که Honor 7x بعد از آن به دست می آورد را با هم مرور می کنیم:

به روز رسانی اندروید هشت با اضافه شدن رابط کاربری EMUI8 همراه خواهد بود در نتیجه علاوه بر امکانات خود اندروید هشت مانند حالت تصویر در تصویر از توانایی های این رابط کاربری نیز نهایت استفاده را برد که امکاناتی نظیر بازگرداندن تصاویری که به طور ناخواسته حذف شده اند و اضافه شدن floating navigation dock که قابلیت های جالبی را در اختیار کاربران قرار می دهد اما اوج هنرنمایی این به روز رسانی را می توان اضافه شدن توانایی باز شدن قفل صفحه نمایش با شناسایی چهره دانست که به نظر سرعت و دقت بسیار بالایی نیز دارد و همچنین امکان اتصال به دو دستگاه بلوتوث به صورت همزمان قابلیت هایی محسوب می شوند که بیش تر از امکانات دیگر کاربران این گوشی هوشمند در انتظار آن هستند.

با ما در کانال تلگرام کالاسودا همراه باشید

مطالب مرتبط

برو بالا