اندروید 10 همراه با گوشی های پیکسل 3 گوگل رونمایی می شود

0
۱۱
اندروید 10 همراه با گوشی های پیکسل 3 گوگل رونمایی می شود

گوگل برای رونمایی گوشی های پرچمدار جدید خود یعنی پیکسل 3 برنامه های جذابی تدارک دیده که از جمله آن می توان به رونمایی همزمان سیستم عمل جدید یعنی دهمین نسخه از اندروید به نام اندروید Q اشاره کرد.

گوگل به رونمایی اندروید 10 نزدیک شده است و دو شرکت مخابراتی موبایل کانادایی نیز اخباری لو رفته منتشر کرده اند که باید به زودی این سیستم عامل جدید را در پرچمداران جدید گوشی پیکسل یعنی پیکسل 3 ببینیم.

اطلاعات لو رفته از زمان انتشار اندروید 10

Telus و Carriers Rogers دو شرکت مخابراتی هستند که هر دو به روز رسانی های دریافتی را در فروم های پشتیبانی خود قرار دادند. شرکت راجرز پس از آن زمان تاریخ را حذف کرد اما اطلاعاتی که هنوز در سایت Telus قرار دارد نشان می دهد که به روز رسانی امنیتی اندروید Q برای همه گوشی های پیکسل به زودی ارائه می شود.

در حالیکه تا زمان انتشار اطلاعات تکمیلی توسط گوگل فعلا باید صبر کنیم اما جدول زمانی نشان می دهد که به زودی این اندروید جدید رونمایی می شود. نسخه نهایی بتا برای اندروید 10 یک ماه پیش منتشر شد و در آن زمان گوگل اعلام کرد که انتشار عمومی آن تنها چند هفته دیگر به انجام خواهد رسید. انتشار اندروید جدید اول در گوشی های گوگل ارائه می شود و به همین ترتیب انتظار داریم که گوشی های پیکسل 3 اولین گوشی هایی هستند که اندروید کیو را دریافت می کنند.

اطلاعات لو رفته از زمان انتشار اندروید 10

سورپرایز گوگل برای کاربران گوشی هایش

البته این به ‌روز رسانی نرم افزار مطمئنا برای تمام دستگاه‌ های پیکسل از جمله Pixel 3/3XL و a/3a XL3 و نسل قدیمی‌تر یعنی Pixel 2/2 XL نیز عرضه خواهد شد. گوگل در یک سورپرایز شیرین کاربران پیکسل ‌های اولیه، یعنی Pixel و Pixel XL که دستگاه آنها در سال 2016 معرفی شده بود هم اندروید 10 را دریافت خواهند کرد. این در حالیست که قرار بر آن بود آنها تنها دو سال آپدیت نرم‌افزاری و سه سال آپدیت امنیتی داشته باشند. در هر حال گوگل برای کاربران گوشی‌های خود یک امتیاز ویژه در نظر گرفته و نمی‌توان ایرادی به آن وارد دانست.

سورپرایز گوگل برای کاربران گوشی هایش

ویژگی های اندروید 10

اندروید 10 شامل کنترل های حرکتی جدید، حالت تاریک و برخی از ویژگی های جدید دسترسی قابل توجه است. بتا در بیش از ده ها گوشی از جانب تولیدکنندگان مختلف از جمله ال جی، نوکیا ، هواوی و OnePlus موجود است و این نشانه خوبی است که آن دستگاه ها و شاید سایر گوشی هایی که پس از زمان ارائه اندروید 10 ارائه می شود نیز دارای این سیستم عامل خواهند بود، چرا که گوشی های اندرویدی جدید هنوز هم در انتظار به روز رسانی جدیدترین سیستم عامل هستند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از