انرژی عملیات سونی تا سال 2040 تماما تجدیدپذیر می شود

0
404
انرژی عملیات سونی تا سال 2040 تماما تجدیدپذیر می شود

انرژی عملیات سونی تا سال 2040 تماما تجدیدپذیر می شودکالاسودا – سونی اعلام کرده است که در برنامه خود جهت اعمال انرژی های تجدید پذیر، برنامه دارد 100 درصد انرژی های تامین عملیات خود را در سراسر دنیا تا سال 2040 ، انرژی های تجدیدپذیر کند.

سونی در حال حاضر اعلام کرده است که این یک هدف بلند مدت است که از این دهه برای آمریکا آغاز شده است. در حال حاضر این شرکت در حال برنامه ریزی برای استفاده 100 درصدی از انرژی های تجدید پذیر برای استفاده از تمام عملیات این شرکت در آمریکا تا سال 2030 است.

سونی هدف بلند مدت خود را ابتدا در آمریکا شروع کرده است، جایی که تنها 25 درصد انرژی ای که استفاده می کند، تجدیدپذیر است. این کار سبب می شود که کسب و کارها سریع تر، امور عملیات و انتقال خود را انجام دهند.

تصمیم این غول تکنولوژی در پی این گزارش مصمم تر از قبل شد که یک پنل بین دولتی در مورد تغییرات آب و هوایی که هشدار می داد روند گرم شدن کره زمین به 1.5 درجه سریع تر از قبل رسیده و نیازمند انتقال سریع و عمیق در سیستم های انرژی در سراسر جهان است.

مارک خالیل، مدیرسونی در آمریکا از تعهد شرکت برای به دست آوردن این هدف و رسیدن به 100 درصد انرژی تجدید پذیر در منطقه آمریکای شمالی تا سال 2030 خبر دارد. او گفت که هدف این است که سرعت استفاده از انرژی های تجدیدپذیر را در شرکت سونی بالا برده و همچنین این کار را به دیگر شرکت ها الهام می کنیم که از آن پیروی کنند.

انرژی عملیات سونی تا سال 2040 تماما تجدیدپذیر می شود

تلاش سونی برای 100 درصدی کردن انرژی های تجدید پذیر

سونی در حال حاضر 25 درصد از انرژی خود برای تامین عملیات در آمریکا را از انرژی های تجدید پذیر تامین می کند. این شرکت برنامه دارد که این میزان را به مقدار 100 درصد برساند که ترکیبی از انرژی های خوشیدی، انرژی های تجدیدپذیر و سایر راه حل ها را در نظر گرفته است. این شرکت در حال حاضر از 100 درصد انرژی تجدیدپذیر استفاده می کند و پس از آمریکا، در قدم بعدی روی کشورهای چین و آمریکا تمرکز خواهد کرد.

این شرکت همچنین یک برنامه زیست محیطی بلندمدت به تان Road to Zero یا “جاده رسیدن به صفر” دارد که هدف ان به صفر رساندن میزان استفاده از انرژی های مضر در عملیات برای حفظ محیط زیست  است و بتواند آن را در چرخه عمر محصولاتش تا سال 2050 اعمال کند.

با عضویت در صفحه اینستاگرام کالاسودا  در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از