لینکدین گزینه ای را برای اولویت بندی پست ها و فعالیت ها اضافه کرد

لینکدین گزینه ای را برای اولویت بندی پست ها و فعالیت ها اضافه کرد

شبکه حرفه ای لینکدین گزینه ای به نام Teammates را برای اولویت بندی فعالیت ها در اختیار مدیران، همکاران و پیام های مستقیم در دایرکت اختصاص داد.

لینکدین یکی از پر مخاطب ترین شبکه‌های اجتماعی مختص افراد حرفه‌ای و صنایع است. خریداری این اپلیکیشن قدرتمند برای مایکروسافت یک سود سرشار را سرازیر جیب مدیران مایکروسافت کرده است. مردم از خدمات این نرم‌افزار بسیار رضایتمند هستند. هرچند گاها استفاده نادرست افراد آن را شبیه به فیس بوک نشان داده است. برای آموزش دیلیت اکانت لینکدین این لینک را مشاهده کنید.

 روحیه تیمی در اولین شبکه حرفه ای دنیا یعنی لینکدین و گسترش ان یکی از اهدافی است که همیشه توسط موسسین آن دنبال می شود. اکنون ویژگی Teammate کاربران را قادر می سازد که اطمینان حاصل کنند که به روز رسانی هایی را از افرادی که به طور مستقیم با آنها کار می کنند را بر اساس اولویت مشاهده کنند.گزینه ای برای اولویت بندی

گزینه ای برای اولویت بندی

این ویژگی اکنون برای نسخه های دسکتاپ و موبایل ابتدا در ایالات متحده آمریکا و پس از مدتی برای دیگر کاربران در سراسر دنیا در دسترس خواهد بود. این شرکت اعلام کرده است که اجازه می‌دهد مطالب حرفه ‌ای در پست‌ های لینکدین اولویت ‌بندی شوند. با این حال، این کار در این اپلیکیشن به سادگی روند اولویت بندی در توییتر نخواهد بود. و روشن کردن تنها یک دکمه نخواهد بود.

چگونگی فعال کردن گزینه اولویت بندی در لینکدین

 کاربرانی که این دسترسی را دارند می توانند گزینه Add Teammate را از پنل سمت چپ و قسمت منوی My network مشاهده کنند، جایی که می توانند هم تیمی ها و کانکشن های میان مدیران، همکاران و گزارش های مستقیم را اضافه کنند. پس از انجام این کار، فعالیت این افراد، پست ها، نظرات، علاقه مندی ها، اشتراک ها، سالگرد ورود به کار و … را به صورت اولویت بندی مشاهده می کنند.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها