اولین ایستگاه شارژ اتوبوسهای برقی در واشنگتن رونمایی شد

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

کالاسودا – نخستین ایستگاه شارژ بی ‌سیم اتوبوسهای برقی و الکتریکی در شهر واشنگتن آمریکا آغاز به کار کرد.

با طراحی و تولید خودروهای برقی زیادی که در سراسر دنیا توسط خودروسازها تولید میشود، مسئولین به جای ساخت پمپ بنزین از این پس باید فکر ساخت ایستگاه های شارژ این وسایل نقلیه باشند.

از این رو از مهندسین برق و عمران برای ساخت ایستگاه های دوستدار محیط زیست دعوت به همکاری میکنند تا زیرساختهای لازم برای توسعه استفاده از این وسایل نقلیه را افزایش دهند.

در همین راستا نخستین ایستگاه شارژ بی سیم اتوبوس های برقی با ظرفیت ۲۰۰ کیلووات در شهر واشنگتن، پایتخت آمریکا آغاز به کار کرده است.

امروزه با گسترش فناوری خودروهای برقی، شرکت های اتوبوسرانی با همکاری غول های تولیدکننده اتوبوس های برقی همچون هیوندای، پراترا، دایملر و بی وای دی در تلاشند تا اتوبوس های برقی، الکتریکی و پاک را وارد ناوگان حمل و نقل خود کنند.

این ایستگاه شارژ بی سیم در واشنگتن به اتوبوس های ساخت شرکت BYD چین شارژدهی خواهد کرد. سال گذشته شرکت پراترا رکورد میزان حرکت ۱۸۰۰ کیلومتر را برای اتوبوس برقی تولیدی خود شکست. هم اکنون روش های شارژ خودروهای برقی در کشورهای مختلف متفاوت است اما متداول ترین آنها، ایستگاههای شارژ با استفاده از کابل شارژر است.

قبلی
بعدی

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار