اسلایدر

اولین تلویزیون با حجم رنگ صد درصد

اولین تلویزیون با حجم رنگ صد درصد|کالاسودا

کالاسودا - اولین تلویزیون با حجم رنگ صد درصد|کالاسوداکالاسودا – سامسونگ به تازگی اعلام کرد سری تلویزیون‌های QLED 2017 این شرکت که اولین بار در نمایشگاه CES 2017 رونمایی شدند، توانسته‌ اند تاییدیه اتحادیه معتبر بین المللی ورباند دوچر الکترونیکر (VDE) را برای توانایی تولید ۱۰۰ درصد حجم رنگ دریافت کنند.

به صورت کلی توانایی تلویزیون در رندر کردن رنگ با بیشتر شدن سطح نور، کاهش پیدا می‌کند که در نتیجه منجر به اختلال رنگی در تصویر می‌شود. تلویزیون‌های QLED سامسونگ این توازن میان رنگ و نور را حل کرده‌اند. این تلویزیون‌ها با داشتن حداکثر نور ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ نیت می‌توانند ۱۰۰ درصد حجم رنگ را نمایش دهد. چنین اتفاقی برای اولین بار در صنعت تلویزیون انجام شده است.

معاون مدیر بخش نمایشگرهای تجاری سامسونگ می‌گوید: گواهی رنگ ۱۰۰ درصدی اعطا شده به تلویزیون‌های QLED سامسونگ نشان دهنده تکامل این محصول و انقلابی بودن کیفیت تصویر آن است. سامسونگ در مقام رهبر بازار جهانی تلویزیون در ۱۱ سال گذشته، بسیار مشتاق است که صنعت تلویزیون را به دنیای نمایشگر‌های کوانتوم داتی هدایت کند که بهترین کیفیت تصویر موجود در بازار را ارائه می‌دهند.

مطالب مرتبط

برو بالا