اولین کیف پول دیجیتال هواوی راهی بازار می شود

0
0
اولین کیف پول دیجیتال هواوی راهی بازار می شود

امروز در این مقاله قصد داریم تا به بررسی اولین کیف پول دیجیتال هواوی بپردازیم زیرا این شرکت قصد دارد اولین کیف پول دیجیتال خود را راهی بازار کند.

کیف پول دیجیتال هواوی : اولین در بازار

شرکت هواوی با همکاری با سایت BTC.com تصمیمی دارد تا اولین کیف پول دیجیتال هواوی را به بازار عرضه کنند. کاربران هم از روزهای آینده می توانند برنامه کیف پول دیجیتال هواوی را روی گوشی های خود نصب و استفاده کنند.

کیف پول دیجیتال هواوی : دانلود از طریق بازارهای رسمی

شرکت هواوی کیف پول دیجیتال هواوی را در سیستم درون برنامه ای خود قرار داده که کاربران می توانند با دانلود و نصب از آن استفاده کنند. شرکت هواوی اعلام کرده در تولید گوشی های جدید برنامه کیف پول دیجیتال هواوی به صورت پیش فرض نصب خواهد بود و این موضوع را هم قائم مقام سایت BTC.com تایید کرده است. احتمالا این کیف پول دیجیتال هواوی ، اولین کیف پول دیجیتال تولید شده توسط این شرکت خواهد بود.کیف پول دیجیتال هواوی : دانلود از طریق بازارهای رسمی

کیف پول دیجیتال هواوی : ذخیره ارز دیجیتال

برنامه هایی که از می توانند به این کیف پول دیجیتال هواوی دسترسی داشته باشند در چین به صورت محدود خواهند بود، دلیل آن هم بلاک بودن سرویس گوگل پلی استور و اپ استور توسط دولت چین است. در حالی خیلی از مقامات دولتی چین مخالف عرضه ارز دیجیتال است و فروش و ماین کردن این ارز را ممنوع اعلام کرده است. در نهایت اما خیلی از افراد تمایل زیادی به دریافت این ارز دیجیتال و ذخیره آن در کیف پول دیجیتال هواوی و دیگر کیف پول های دیجیتال هستند.

کیف پول دیجیتال هواوی : اولین گوشی بلاک چین هواوی

در ماه مارچ گزارش شده که شرکت هواوی در برنامه های آینده خود قصد دارد تا یک گوشی با سیستم و تکنولوژی بلاک چین به بازار عرضه کند. سال گذشته هواوی دستگاه های بسیاری را به بازار چین عرضه کرده است و حدود 20.4 درصد از سهم بازار را به دست گرفته است. سهم جهانی بازار هواوی حدود 11.8 درصد بود که می تواند درصد بی نظیری باشد.

ماه گذشته هواوی اعلام کرد که سرویس بلاک چین را برای شرکت ها و توسعه دهنده ها در بستر اینترنت فعال کرده است و باید دید بازخورد آن به چه صورت خواهد بود. در همین بین کشور چین تصمیم دارد تا پایان سال 2019 سیستمی مناسب برای بلاک چین به بازار عرضه کند. یک گروه تحقیقاتی به نظر می رسد که تصمیم دارد روی این پروژه کار کند.کیف پول دیجیتال هواوی : اولین گوشی بلاک چین هواوی

با ما در صفحه اینستاگرام وتلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از