ویژگی های جدید اپلیکیشن اوبر، امنیت بیشتر مسافران

0
109
ویژگی های جدید اپلیکیشن اوبر، امنیت بیشتر مسافران

اوبر به تازگی یک برنامه موبایلی جدید با نام تجاری جدید منتشر کرده است که بسیاری از ویژگی های جذاب و همچنین بسیاری از پیشرفت ها را نسبت به نسخه قبلی برای کاربران به ارمغان می آورد. مطابق بیانیه Uber ، در حال حاضر تجربه جدید این برنامه در صدها شهر ایالات متحده و بین المللی در حال آزمایش است.

این اپلیکیشن جدید بخش های دیگری مانند Rides ، Eats و سایر گزینه های آتی را که Uber قصد دارد بصورت جانبی به آنها اضافه کند را نشان می دهد و به کاربران این امکان را می دهد تا روش حمل و نقل دلخواه خود را سریع تر و آسان تر انتخاب کنند. یکی از مهمترین ویژگی های جدید موجود در این برنامه Verify Your Ride نام دارد.

پین چهار رقمی

پین چهار رقمی

این ویژگی های جدید این امکان را به مشتریان اوبر می دهد که یک پین چهار رقمی منحصر به فرد را انتخاب کنند تا به صورت شفاهی راننده خود را مشخص کنند و اطمینان حاصل کنند که در ماشین مناسب قرار دارند. راننده فقط پس از وارد کردن پین صحیح، می تواند سفر را در برنامه Uber شروع کند.

اوبر قصد دارد با کمک فناوری جدیدی که از امواج فراصوت استفاده می کند، ویژگی های امنیتی ارائه شده در برنامه موبایل خود را با استفاده از امواج فراصوت، بهبود بخشد تا به طور خودکار تأیید کند که مشتریان در ماشین مناسب هستند.

ارسال پیام به 911

ارسال پیام به 911

این ویژگی یک نسخه به روز شده از دکمه اضطراری این برنامه در سال گذشته است که در برنامه Uber موجود است.  گزینه جدید به شما امکان می دهد تا در شهرها و مناطقی که از این فناوری پشتیبانی می کنند ، پیام متنی به 911 ارسال کنند. پیام متنی بطور خودکار تهیه می شود که شامل جزئیات سفر از قبیل ساخت و مدل خودرو ، پلاک خودرو و موقعیت مکانی آن است. Bike Lane Alert تا اواخر ماه اکتبر در دسترس خواهد بود و به سواران Uber در بیش از 200 شهر در سراسر جهان اجازه می دهد تا هنگامی که در نزدیکی خط دوچرخه سوار می شوند ، یک اعلان برنامه را دریافت کنند.

ویژگی های امنیتی شناسایی راننده

ویژگی های امنیتی شناسایی راننده

گذشته از این ، نکته مهم بررسی بهتر شناسایی در زمان واقعی برای اطمینان از مطابقت راننده  Uber با حساب در سیستم شرکت است. برخلاف اقدامات امنیتی قبلی که فقط راننده ها را برای ارائه سلفی های اصلی Uber الزامی می کنند ، ویژگی جدید آنها را وادار می کند تا یک سری از حرکات تصادفی کلی مانند لبخند زدن ، چشمک زدن و یا چرخاندن سر خود را انجام دهند ، که لایه امنیتی دیگری اضافه می کند.

در همان اخبار ، اوبر اعلام کرده است که از ماه آینده شروع به نمایش دوچرخه و اسکوتر روی نقشه داخل برنامه این سرویس خواهد کرد. ویژگی جدید در هر 28 شهر که دوچرخه یا اسکوتر جامپ این شرکت موجود است، در دسترس است ، به علاوه ده شهر آمریکا که اسکوترهای لایم از طریق برنامه Uber در آن در دسترس هستند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها