گوگل

اپلیکیشن گوگل رکوردشکنی کرد

اپلیکیشن گوگل رکوردشکنی کرد

کالاسودا - به تازگی خبری جالب توجه در مورد اپلیکیشن گوگل منتشر شده که نشان می دهد این اپلیکیشن در بازار گوگل رکوردشکنی کرده است.

رکوردشکنی اپلیکیشن گوگل

به یاد دارید که اوایلی که نام گوگل پلی استور ، مارکت اندروید بود؟ گوگل این نام را در روز شش مارچ سال 2012 انتخاب کرد. 22 ماه بعد گوگل به اولین اپلیکیشنی تبدیل شد که بالای یک میلیارد دلار نصب داشت. از آن زمان تا الان دو برنامه دیگر در گوگل پلی به تعداد نصب بالای پنج میلیارد دلار رسیده است و آن دو برنامه گوگل مپ و یوتیوب هستند که این رکوردشکنی را انجام داده اند. حالا به نظر می رسد که اپلیکیشنی دیگر نیز به آنها اضافه شده است و آن اپلیکیشن گوگل نام دارد.

نکاتی در مورد این رکوردشکنی

البته نکاتی که باید در مورد این رکوردشکنی بگوییم این است که این سه برنامه نام برده در تمام گوشی های اندرویدی به صورت پیش فرض نصب شده اند و آنها به این روش هم می توانند به رکوردشکنی خود ادامه دهند. گوگل هم سعی کرده با ارائه بهترین به روزرسانی ها برای این برنامه ها توجه کاربران را به خود جلب کند و باعث افزایش میزان دانلود آنها شود.

این به روزرسانی و تغییرات باعث شده تا کاربران اشتیاق خود را برای استفاده از آنها از دست دهند. قطعا این رکوردشکنی ها ادامه دار خواهد بود و شاهد افزایش میزان نصب آنها در آینده خواهیم بود.

نظر شما در مورد این رکوردشکنی از سوی اپلیکیشن گوگل چیست؟

منتظر نظرات شما دوستان در بخش کامنت ها هستیم.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

گوگل اعضای بخش سخت افزار لپ تاپ و تبلت خود را کاهش خواهد داد
آپدیت جدید گوگل مپس ویژگی های محبوب ویز را عاریه می گیرد
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
برو بالا