رفع نیاز به نگهبان محله با اپلیکیشن Neighbors

0
536

اپلیکیشن Neighbors قادر است موقعیت جغرافیایی دقیق دستگاه‌های شرکت Ring را با توجه به آدرس خانه ردیابی و ارسال کند.  بنابراین اگر دزد به خانه کسی زده و یکی از محصولات Ring را از این خانه بدزدد، به راحتی قابل ردیابی است.

به گزارش کالاسودا و به نقل از سی نت، داده های موجود در برنامه Ring Neighbors app می‌تواند محل دقیق اشیا را پیدا کند. برنامه Neighbors متعلق به شرکت Ring یک اپلیکیشن رایگان از سوی شرکت ساخت درب هوشمند است که به کاربران اجازه می‌دهد تا در مورد میزان جرم و اطلاعات امنیتی محله خود اطلاعات لازم به دست آورد.

یک همسایه نگهبان

رینگ این برنامه را یک “همسایه نگهبان جدید” می داند که می تواند با دیگر محصولات این شرکت مانند زنگ درب هوشمند و دوربین‌های امنیتی رینگ هماهنگ شده و کلیپ‌های ضبط شده بگیرد. مختصات جغرافیایی محصولاتی که این محصول هوشمند آنها را پیدا می‌کند شامل مشخصات عرض و طول جغرافیایی دقیق با دقت حداکثر 6 رقم اعشاری است.

این یافته‌ها منعکس کننده نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی و نظارت بر منزل برای جلوگیری از سرقت است.

 رینگ که سال گذشته به مبلغ یک میلیارد دلار توسط آمازون خریداری شد با درخواست همکاری از جانب پلیس برای ساخت یک شبکه نظارتی با درب های هوشمند خود در محله ها مواجه شد. به این ترتیب این برنامه اول برای دپارتمان‌های پلیس برای نظارت بر خانه هایی اجرا شد که این زنگ درب ویدئویی روی آنها نصب شده بود.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها