اینستاگرام از اپلیکیشن Thread برای ارتباط راحت تر رونمایی کرد

0
140
اینستاگرام از اپلیکیشن Thread برای ارتباط راحت تر رونمایی کرد

در اوایل سال جاری ، اینستاگرام تصمیم گرفت برنامه پیام رسان دایرکت خود را کنار بگذارد. در صورتی که نمی دانید ، Direct یک برنامه مستقل است که برای کاربران برای ارسال پیام به یکدیگر از طریق اینستاگرام طراحی شده است. با این حال ، به دنبال قطع پشتیبانی اینستاگرام از این برنامه ، گزارش هایی را شنیدیم که اینستاگرام در اپلیکیشن Threads به دنبال ایجاد یک برنامه جدید پیام رسانی است.

تفاوت Thread و دایرکت چیست؟

برای کسانی که از این برنامه سؤال می کنند باید گفت که  اینستاگرام این برنامه را راه اندازی کرده است. پیام رسان Thread این یک نسخه پیشرفته تر از Direct است که در آن کاربران قادر خواهند بود چیزهای بیشتری را با یکدیگر به اشتراک بگذارند ، از جمله مکان آنها ، سرعت سفر و حتی عمر باتری. به این ترتیب به راحتی می توانند مانند یک پیام رسان مستقل برای دیگران لوکیشن خود را ارسال کنند و آن را با دیگران به صورت خصوصی به اشتراک بگذارند.

بنابراین تفاوت بین Direct و Threads چیست؟ به نظر می رسد اساساً در این برنامه حریم شخصی محور اصلی است. در جایی که دایرکت به هرکسی اجازه می دهد پیام هایی برای شما ارسال کند ، Threads به کاربران امکان کنترل بیشتر با افرادی که با آنها چت می کنند ، می دهد.

تفاوت Thread و دایرکت چیست؟

ویژگی های جدید اپلیکیشن threads

کاربران با اپلیکیشن Threads می‌توانند در سریع ‌ترین زمان ممکن، انواع متون، تصاویر و ویدیوها را با لیستی دوستان نزدیک در اینستاگرام به اشتراک بگذارند. این برنامه همچنین، موقعیت مکانی، وضعیت (استاتوس) و دیگر اطلاعات شخصی نسبتا شخصی را با دوستان نزدیک به اشتراک خواهد گذاشت. با این حساب، افراد در انتخاب و اضافه کردن دیگر کاربران به لیست دوستان نزدیک خود، وسواس بیشتری به خرج خواهند داد.

طبق نظر اینستاگرام ، “Threads” یک برنامه مستقل است که با حفظ حریم خصوصی ، سرعت و ارتباطات نزدیک دوستان شما ساخته شده است. می توانید عکس ها ، فیلم ها ، پیام ها ، استوری ها و موارد دیگر را با لیست دوستان نزدیک اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید. شما کنترل می کنید چه کسی می تواند به شما در Threads مسیج بفرستد و می توانید این تجربه را در مورد افرادی که بیشترین اهمیت را دارند ، سفارشی کنید. “

ویژگی های جدید اپلیکیشن threads

سفارشی کردن دایرکت ها

همچنین کاربران می توانند از این طریق عکس و فیلم بگیرند و آنها را با یکدیگر به اشتراک بگذارند و همچنین امکاناتی مانند به روزرسانی های وضعیت نیز وجود خواهد داشت. این به کاربران امکان می دهد وضعیت خود را به روز کنند تا آنچه را انجام می دهند را نشان دهند ، بنابراین می توانید بدون نیاز به گپ زدن با آنها ، دوستان خود را به روز از وضعیت خود به روز نگهدارید. به نوعی ، برخی از این ویژگی ها دقیقاً جدید نیستند و قبلاً در برنامه های پیام رسانی قبلی وجود داشته اند. در هر صورت ، اگر به برنامه علاقه دارید ، گوش به زنگ باشید زیرا اینستاگرام اعلام کرد که انتشار آن را به تازگی شروع کرده است.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها