اپل اعلام کرد ؛ عرضه گوشی iPhone SE با قیمتی مقرون با صرفه!

اپل اعلام کرد ؛ عرضه گوشی iPhone SE با قیمتی مقرون با صرفه!

به تازگی خبرهای جالبی از سوی شرکت اپل به گوش می رسد که می تواند نگاه تمام کاربران را به خود جلب کند. این شرکت تصمیم گرفته است تا دوباره گوشی iPhone SE را با قیمتی پایین تر به همگان عرضه کند.

عرضه دوباره گوشی iPhone SE

در ماه سپتامبر گذشته ، زمانی که شرکت اپل از iPhone XS و iPhone XS Max و iPhone XR رونمایی کرد ، در همین زمان بود که این شرکت اعلام کرد که دیگر گوشی هایiPhone SE ، iPhone X ، iPhone 6S و iPhone 6s Plus به فروش نخواهد رسید. این مدل های جدید نیز در ماه نوامبر به بازار عرضه شد. در ماه نوامبر زمانی که فروش گوشی های جدید با مشکل مواجه شد ، تصمیم گرفت تا دوباره تولید گوشی iPhone X را شروع کند و حالا به نظر می رسد که شرکت اپل تصمیم دارد تا دوباره تولید iPhone SE را شروع کند.

قیمت های مقرون به صرفه گوشی iPhone SE

در حالی که این موضوع حالت شایعه ای دارد ولی به نظر می رسد که اپل قصد دارد تا دوباره این گوشی را با بسته بندی به بازار عرضه کند. گوشی iPhone SE با ظرفیت 32 گیگابایت با قیمت 249 دلار عرضه خواهد شد. این قیمت 100 دلار از قیمت سابق این گوشی پایین تر خواهد بود. مدل این گوشی با ظرفیت 128 گیگابایت هم با قیمت 299 دلار عرضه خواهد شد که این قیمت از قیمت اصلی آن 150 دلار پایین تر خواهد بود. سیستم داخلی این گوشی ها هم به مانند قبل خواهد بود یعنی این گوشی دارای صفحه نمایش 4 اینچی و پردازنده A9 اپل خواهد بود. این گوشی دارای دوربین 12مگاپیکسلی در قسمت پشت و دوربین FaceTime با قدرت 1.2 مگاپیکسلی است.عرضه دوباره گوشی iPhone SE

فروش گوشی های قدیمی شرکت اپل

برای گوشی های iPhone SE که در سال 2016 به بازار عرضه شدند ، کمپانی اپل از طراحی گوشی های iPhone 5 و 5s برای این گوشی ها استفاده کرد. اپل با در نظر گرفتن سلیقه افراد از صفحه نمایش مناسبی برای آنها استفاده کرد. شایعاتی از تولید یک سری گوشی جدید در این زمینه وجود داشت که هیچوقت تایید نشد. از آنجایی که اپل گوشی های بسیاری را نفروخته است احتمال این موضوع وجود دارد تا چند ماه آینده فروش گوشی های قدیمی شرکت اپل ادامه دار باشد.

نظر شما در مورد اقدام های اخیر شرکت اپل چیست؟ آیا این گوشی می تواند نظر کاربران را دوباره به خود جلب کند؟

منتظر نظرات شما دوستان در بخش کامنت ها هستیم.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید