اپل با سرویس بازی آرکید به دنبال نقش افرینی در بازار گیمینگ است

0
664

اپل فرصت های زیادی با رونمایی سرویس بازی آرکید خود در بازار بازی های موبایل پیش رو دارد و این سرویس بازی اشتراکی جدید موجب خواهد شد که کاربران دنیای بازی و گیمرها با دستگاه های اپل آشتی کنند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از indianexpress، تنها کافی است که چند دقیقه از بازی Sayonara Wild hearts را بازی کنید تا دریابید که یک بازی ساده تا چه حد می‌تواند اعتیاد آور باشد.

بازی‌های اعتیاد آور در سرویس آرکید

Sayonara Wild Hearts که توسط استودیوی سوئدی Simogo ساخته شده است ، در رویداد اخیر اپل در شهر نیویورک برگزار شد و اپل در آن مراسم این بازی را در  لیست “بهترین های اپلیکیشنهای اپل 2019” خود در سرویس اشتراکی آرکید اعلام کرد.

اینکه یک عنوان بازی در این پلتفرم تازه معرفی شده اینقدر محبوب می شود، نشان دهنده این است که آرکید راه بزرگ و پرپیشرفتی پیشرو دارد. توسعه دهندگان بازی‌های موبایلی می‌توانند به این مورد به چشم یک اتفاق خاص نگاه کنند و کاربران را با شخصیت‌ها و بازی‌های بی‌نظیری که روی این پلتفرم می‌سازند درگیر کنند.

نظر مدیر یک بازی پرطرفدار در آرکید

کلسی هانسن توسعه دهنده بازی Sayonara wild hearts می گوید که آنها در این بازی تعاملی در پی رسیدن به بیشترین افراد درگیر کننده  با بازی بودند و این بدون همکاری با فروشگاه بزرگی چون اپ استور و پلتفرم آرکید امکانپذیر نبود. هانشن معتقد است که “کاربران علیرغم ماهیت غیر متعارف به این بازی علاقه نشان داده اند. من فکر می‌کنم افرادی که گیمر نیستند نیز باید به این بازار ملحق شده و این بازی ها را انجام دهند. زیرا با یک بار بازی کردن می‌توانند با آن درگیر شوند”.

نقش مهم اپل در محبوبیت بازی‌های موبایلی

هانسن امید دارد که بازی‌های موبایلی جدی گرفته شود، چرا که در حال حاضر عناوین زیادی وجود دارد که باید توسط گیمرها شناخته شود.

آیفون به همراه اپ استور نقش مهمی در دسترسی بازی های موبایلی برای میلیون‌ها کاربر در سراسر دنیا داشته اند. بازی هایی مانند انگری بردز یا Candy Crush در صورت عدم عرضه در فروشگاه اپ استور تا چنین به موفقیت و محبوبیت نمی رسیدند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها