هر آنچه که از اپل در سال 2020 انتظار داریم

یکی از ویژگی‌های خوب اپل قابل پیش بینی بودن محصولات سال آینده اش است. روال رونمایی سالانه این شرکت طی 5 سال گذشته تقریبا تغییر نکرده است. به این معنی که طرفداران می‌توانند خریدهای خود را برنامه ریزی کنند و خبرنگاران پوشش خبری خود را از هفته‌ها و ماه‌ها قبل برنامه ریزی کنند.

برنامه زمانی اپل در سال 2020

به گزارش کالاسودا و به نقل از Mashable، اپل معمولا نمایشگاهی را در ماه مارس برگزار می‌کند تا هر محصولی که در سایر رویدادهای سالانه رونمایی می‌شود را در این نمایشگاه رونمایی کند. معمولا در مورد خدماتی مانند اپل تی وی پلاس در این نمایشگاه می‌شنویم.

کنفرانس WWDC نیز ویترین بزرگ اپل در ماه ژوئن 2020 است که انتظار نسخه‌های جدید MacOS و iOS و سایر نسخه‌های ارتقا یافته نرم افزاری را در آن مشاهده خواهید کرد.

اما رویدادهای سخت افزاری شرکت در ماه سپتامبر اتفاق می‌افتد که اپل از آیپد ها و اپل واچ و آیفون و … خود رونمایی می‌کند. در ادامه در مورد محصولات مورد انتظار اپل به تفصیل صحبت خواهیم کرد.

آیفون 2020

همانطور که گفتیم اپل آیفون‌های جدید خود را در ماه سپتامبر رونمایی خواهد کرد، اما در مورد آیفون SE جدید در اوایل سال 2020 میلادی نیز خبرهایی را شنیدیم. امکان دارد آیفون 12 یک گوشی 6.7 اینچی باشد که کمی بزرگتر از پرو مکس 11 است. ممکن است سه یا چهار گوشی جدید در این مراسم رونمایی شود. آیفون 2020 احتمالا از نوع 5G هستند و دارای صفحه های اولد و پیشرفت های بیشتر دوربین.

تبلت و کامپیوترها

احتمالا یک مک بوک پروی جدید را در سال 2020 خواهیم داشت که صفحه کلید بهتر و مشخصات فنی بهتری دارد. مورد دیگر احتمال رونمایی یک آیپد جدید با فناوری Mini-LED است. طبق شایعات ، Mini-LED iPad و Mini-LED Macbook Pro می توانند اواخر سال 2020 یا اوایل سال 2021 به بازار عرضه شوند.

نرم افزار ارتقا یافته

تمام سخت افزارهای بالا بدون نرم افزارهای ارتقا یافته ناقص است. WWDC می‌تواند مکانی مناسب برای نسخه های ارتقا یافته MacOS، ، macOS ، tvOS ، iPadOS و watchOSباشد.

محصولات و خدمات دیگر

اپل در سال 2019 روی سرویس های اپل آرکید و اپل تی وی پلاس تمرکز کرد و انتظار می‌رود شاهد بازی‌های ویدئویی و سریال‌های تلویزیونی بیشتری باشم. همچنین در سال جدید انتظار ایرپاد جدید اپل را داریم. اپل احتمالا چیزهای دیگری نیز در چنته دارد ، شاید یک خودروی الکتریکی، یک عینک واقعیت افزوده و یا یک سگ رباتیک قدرتمند با هوش مصنوعی. باید منتظر ماند و دید.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها