اپل موش زایید؛ آیفون ۱۵ فرقی با ۱۴ ندارد

شایعه جدید منتشر شده نشان می‌دهد دوربین و صفحه نمایش آیفون ۱۵ پرو مکس فرقی با ۱۴ ندارد. بدین ترتیب اپل بعد از یکسال تغییر چندانی روی پرچمدار خود نداده و به اصطلاح موش زاییده است!

به گزارش کالاسودا، اما از سوی دیگر مدتی است اخبار لورفته از آیفون ۱۶ و نه ۱۵ در جریان است که کاملا مشکوک است.

از آنجایی که اخبار لورفته مربوط به پرچمداران سالهای بعد، دقیقا بعد از رونمایی از پرچمدار سال رخ می‌دهد، هم زمانی لورفتن‌های خبری درباره آیفون ۱۵ و ۱۶ در حالی که آیفون ۱۵ پاییز امسال {۲۰۲۳} و آیفون ۱۵ پاییز ۲۰۲۴ رونمایی خواهند شد، به گفته اصحاب رسانه مشکوک است.

حالا که کم کم معلوم شده که آیفون ۱۵ با ۱۴ فرقی ندارد{صفحه نمایش و دوربین مشابه بوده و فقط چیپست آن به A17 ارتقا می‌یابد، در ضمن فقط ۱۵ پرو مکس و نه ۱۵ پرو مجهز به لنز تله فوتو پریسکوپ خواهد بود}، ظن آن می‌رود که تیم پی آر اپل با هدف تجاری و جلوگیری از عصبانیت سهامداران دست به این کار زده است.

چراکه اپل شرکتهای شریک را در صورت لودادن اطلاعات معمولا تنبیه سخت کرده و کارمندانش را به دادگاه فرا می‌خواند.

اما این روزها لورفتن اخبار آیفون ۱۶ که ۲۰۲۴ می‌آید به اخبار روزمره تبدیل شده است که چرایی برخورد نکردن با آن را باید از اپل پرسید.

به گفته کارشناسان اگر اپل در آیفون ۱۵ حرفی برای گفتن نداشته باشد، قطعا کاربران برای آیفون ۱۶ صبر خواهند کرد و بنابراین فروش آیفون ۱۵ تحت الشعاع قرار خواهد گرفت.

انتظار می‌رود اپل در کریسمس و سال نو کمتر بفروشد که روی درآمدش تاثیر خواهد داشت.

اپل تلاش خواهد کرد تا با بازی گرفتن کاربران، آیفون ۱۵ را با ترفندهای اختصاصی خود بفروشد و آنها را برای آیفون ۱۶ در سال ۲۰۲۴ آماده سازد.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها