اپل واچ سری 6 با قابلیت اندازه گیری اکسیژن سطح خون

0
6281

سرانجام بازار فناوری‌های پوشیدنی در حال رشد و محبوبیت است. در حالی که سایر برندها به آرامی وارد این بخش می‌شوند؛ اما اپل توانسته همچنان در صدر آن قرار گیرد. به تازگی، اپل ویژگی ردیاب خواب و همچنین ردیاب شستشوی دست را در watchOS معرفی کرده است. هر دو ویژگی توسط اپل واچ سری 6 پشتیبانی می‌شود. حال، گزارش جدید نشان می‌دهد ساعت هوشمند جدید با نظارت بر سطح اکسیژن خون وارد بازار می‌شود. این فناوری می‌تواند در همه گیری کروناویروس مفید باشد.

به گزارش کالاسودا و به نقل از GizChina، براساس گزارش جدید DigiTimes، اپل واچ سری 6 در پاییز 2020 به همراه سری آیفون 12 وارد بازار می‌شود.

در این گزارش آمده است که ASE تایوان سفارش سنسور SiP در اپل واچ را دریافت کرده است. علاوه بر این، در این گزارش آمده که پوشیدنی جدید دارای حسگرهای زیستی برای نظارت بر شرایط خواب و میزان اکسیژن خون است. همچنین قادر به اندازه گیری ضربان قلب و فیبریلاسیون دهلیزی خواهد بود.

گفته می‌شود که این ساعت شامل شتاب سنج MEMS و همچنین ژیروسکوپ برای اندازه گیری دقیق است. علاوه بر موارد ذکر شده، طبق پیش بینی Ming-Chi Kuo، اپل واچ سری 6 با فناوری LCP (Liquid Crystal Polymer) عرضه می‌شود که باعث بهبود بیشتر ساعت هوشمند خواهد شد.

این گجت پوشیدنی جدید وارد می‌شود تا به عنوان پادشاهی ساعتهای هوشمند دست پیدا کند. احتمالاً بازار در نیمه دوم سال 2020 رقابتی‌تر شده و بسیاری از شرکت‌ها مانند Redmi به این رقابت می‌پیوندند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها