اپل آپدیت جدیدی از ساعت هوشمند خود رو کرد

0
270
اپل آپدیت جدیدی از ساعت هوشمند خود رو کرد

ساعت هوشمند اپل واچ آپدیت 2019 Pride face خود در سیستم عامل WatchOS 5.2.1 را دریافت خواهد کرد. در سال گذشته شرکت اپل یک برند جدید از ساعت خود در رویداد WWDC 2018به نام Pride face رونمایی کرد. اکنون طبق گزارش ها، اپل طرح جدیدی از این ساعت را می خواهد ارائه دهد. همچنین یک نسخه جدید از ساعت پراید آنالوگ نیز به صورت مدور و تمام اسکرین وجود دارد.

سیستم عامل به روز شده

سیستم عامل WatchOS 5.2.1 که برای این ساعت عرضه شده دارای دو گزینه 2018 و 2019 است. برای استفاده از نسخه 2019 آن باید این ساعت را به روز رسانی کنید. در حال حاضر در نسخه 2019 ظاهر اصلی این ساعت بی تغییر است، اما پس زمینه سیاه و سفید و انیمیشن های مختلفی با ضربه زدن روی صفحه نمایش یا هنگام بالا بردن مچ دست ظاهر می شود که در نوع خود جالب توجه است.ساعت هوشمند اپل واچ آپدیت 2019 Pride face خود در سیستم عامل WatchOS 5.2.1 را دریافت خواهد کرد

تغییرات طراحی ظاهری

نسخه جدید 2019 از ساعت Pride بک گراند مشکی را با خطوط عمودی جایگزین کرده است. سبک جدیدی که به نظر می رسد به خصوص برای صفحه نمایش های بزرگ اپل واچ سری 4 طراحی شده است که حاشیه های کوچکتر و گوشه هایی گرد دارد.

این اولین بار است که ساعت Pride Face دارای یک نسخه آنالوگ در کنار دیجیتال است. همه مدل های اپل واچ  دارای سیستم عامل WatchOS 5 هستند و از گوشه های تغییر دهنده رنگ پشتیبانی می کنند. بندهای مختلف جذابی نیز برای این ساعت معرفی شده است.

اپل واچ های جدید علاوه بر دارا بودن سنسور ضربان قلب، از ویژگی الکتروکاردیوگرام یا EKG برای خواندن ضربان قلب در درجه پزشکی بهره می برد که این امکان را به کاربر می دهد تا از بی نظمی های احتمالی آگاه شود. دریافت الکتروکاردیوگرافی با قرار دادن انگشت بر روی دیجیتال کراون، ویژگی جدیدی است که به لطف به کار رفتن مانیتور ضربان قلب الکتریکی مهیا شده است.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از