رونمایی از اکوسیستم اپلیکیشنی مستقل هواوی در اسپانیا

0
671

علیرغم کنسل شدن کنفرانس MWC، هواوی از اکوسیستم اپلیکیشنی مستقل خود در اسپانیا پرده برداشت.

به گزارش کالاسودا و به نقل از indianexpress، هواوی در عین حال که عدم قطعیت استفاده از برنامه های اندرویدی در گوگل پلی روبروست، اپلیکیشن AppGallery خود را به عنوان یک اکوسیستم جایگزین برنامه‌های گوشی هوشمند رونمایی کرده است.

هواوی در صدد برجسته کردن برنامه AppGallery به عنوان یک اکوسیستم جایگزین اپلیکیشن گوشی‌های هوشمند است، زیرا این شرکت با عدم اطمینان نسبت به استفاده از سرویس‌های اندروید و گوگل پلی مواجه است.

همچنین هواوی در کنار صحبت در مورد AppGallery، در مورد رونمایی گوشی جدید تاشو Mate Xs در بارسلونای اسپانیا نیز صحبت کرد. گوشی جدید تاشوی با خدمات پلی استور گوگل یا دسترسی به سایر برنامه‌های شخص ثالث از گوگل ارائه نمی‌شود.

سال گذشته در ماه می 2019، هواوی توسط آمریکا وارد لیست سیاه شد و بسیاری از شرکت‌های آمریکایی از معامله با این شرکت بزرگ چینی منع شدند. پس از آن ، ممنوعیت استفاده از خدمات اختصاصی اندروید برای این گوشی‌ها نیز اعلام شد و به این ترتیب گوشی‌های بعدی هواوی دیگر نمی توانند از پلی استور گوگل یا برنامه‌های اختصاصی آن مانند یوتیوب، گوگل مپس، جی میل و … استفاده کنند.

اما هواوی به فکر ساختن اکوسیستم اپلیکیشنی خود افتاد و از برنامه AppGallery رونمایی کرده و دسترسی گوشی‌های آینده ش به برنامه‌های محبوب را تضمین کرده است.

 هواوی این برنامه را یک پلتفرم توزیع اپلیکیشن باز می‌نامد ، و همچنین بیان کرده است که از حریم شخصی و امنیت کاربر در اکوسیستم برنامه خود محافظت خواهد کرد.

ریچارد یو ، مدیرعامل گروه تجاری مصرف کننده هواوی در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: “ما محافظت از حریم خصوصی و امنیت سایبری را به عنوان اولویت‌های اصلی فعالیتهای تجاری خود قرار می دهیم و آنها را در تمام مراحل محصولات خود کاملاً پیاده سازی می کنیم. ما همچنین شدیدترین راه حل های حفظ حریم خصوصی و امنیت سایبری را در  AppGallery هواوی قرار داده ایم. “

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از