اگر در جستجوی آپارتمان هستید، سری به فیسبوک بزنید

اگر در جستجوی آپارتمان هستید، سری به فیسبوک بزنید|کالاسودا

اگر در جستجوی آپارتمان هستید، سری به فیسبوک بزنید|کالاسوداکالاسودا – اگر در جستجوی یک خانه هستید ، شاید در بزرگترین شبکه اجتماعی دنیا بتوانید چیزی که در جستجوی ان هستید را بیابید.

فیسبوک از امروز به کاربران خود اجازه میدهد که در قسمت بازار و اجاره خانه به دنبال خانه مورد علاقه خود بگردند. فیسبوک لیست خانه ها را از Apartment list و Zumper گرداوری کرده است که دو سایت معروف در زمینه اطلاعات اجاره و خرید و فروش خانه است. این لیست شامل اطلاعات هزاران خانه و اپارتمان اجاره ایست و کاربران میتوانند با جستجو بر اساس موارد خاص و فیلتر کردن اطلاعات ، خانه محبوب خود را بیابند. فروشندگان نیز میتوانند تصاویر ملک خود را به صورت مستقیم از طریق فیسبوک برای کرایه و خرید و فروش به اشتراک بگذارند.

فیسبوک امیدوار است بخش Marketplace به کاربران اجازه دهد که به صورت کارآمد، معاملات در خصوص خانه را با این پلتفرم به انجام رسانند. ماه پیش نیز فیسبوک با همکاری car.com و چند سایت معروف دیگر، امکان جستجو خودرو و اطلاع از قیمتها را برای کاربران از همین مارکت پلیس ممکن کرده بود. این کاربران میتوانستند به صورت مستقیم با دلالان خودرو از طریق مسنجر خود صحبت کنند.

بخش اجاره خانه در حال حاضر در آمریکا فعال است و فیسبوک تمایل دارد که ان را در اختیار دیگر کشورها نیز بگذارد. سخنگوی فیسبوک بیان کرده است که marketplace فیسبوک همچنان به کار خود در فرصتها و زمینه های مختلف میان شرکا و بیزینسهای مختلف و تجربه مشتریان ادامه خواهد داد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها