اگر ios 8 دارید تا فوریه 2020 با واتس آپ خداحافظی کنید

0
117
اگر ios 8 دارید تا فوریه 2020 با واتس آپ خداحافظی کنید

اگر به هر دلیلی که هنوز در حال کار با دستگاهی هستید که iOS 8 را اجرا می کند ، ممکن است این خبر برایتان هشدار دهنده باشد! زیرا واتس اپ تأیید کرده است که از تاریخ 1 فوریه 2020 ، این برنامه کار خود را روی این سیستم عامل متوقف خواهد کرد. اگر مایل به استفاده از آن هستید ، باید گوشی خود را به iOS 9 یا بالاتر به روزرسانی کنید.

به روز رسانی کنید

ما در حال حاضر در عصر iOS 13 هستیم و این بدان معنی است که iOS 8 حدود 5 نسل پیش از این سیستم عامل است و کم کم دارد به تاریخ می پیوندد. ما مطمئن نیستیم که چرا برخی از کاربران هنوز هم می توانند از iOS 8 استفاده کنند ، اما اگر شما قادر به ارتقا fi iOS 9 نیستید ، این احتمال وجود دارد که شما از یک دستگاه بسیار قدیمی استفاده می کنید و به هر حال ممکن است زمان بروزرسانی آن رسیده باشد.

این بدان معناست که کاربران به منظور جلوگیری از قطع دسترسی به اطلاعات و تاریخچه مکالمات خود در واتس‌اپ باید در فاصله زمانی باقی مانده تا اول فوریه سال نوی میلادی، آپدیت بعدی iOS را دریافت کنdد چراکه با دریافت و نصب نسخه iOs 9و بالاتر، هیچ مشکلی برای واتس ‌اپ از تاریخ مذکور پیش نخواهد آمد.

به روز رسانی کنید

عدم پشتیبانی از جیلبریک

ما تصور می کنیم که واتس آپ به این دلیل این تغییرات را اعمال می کند که تعداد کاربرانی که تحت تأثیر این امر قرار می گیرند حداقل است. این شرکت همچنین نسبت به اجرای واتس آپ در دستگاه های جیلبریک هشدار داده و اظهار داشت که آنها قادر به پشتیبانی از نسخه واتس آپ در آیفون هایی که جیلبریک شده نیستند.

طبق گفته واتس اپ ، “ما صریحاً استفاده از دستگاه های جیلبریک یا باز نشده را محدود نمی کنیم. با این حال ،  این تغییرات ممکن است عملکرد دستگاه شما را تحت تأثیر قرار دهد ، بنابراین ما نمی توانیم از دستگاه هایی با استفاده از نسخه های اصلاح شده در سیستم عامل آیفون پشتیبانی ارائه دهیم. “

تمرکز روی سیستم عامل های جدیدتر

تمرکز روی سیستم عامل های جدیدتر

به نظر می رسد که واتس آپ قصد دارد پشتیبانی خود را روی نسخه های جدید تر متمرکز کند. چرا که چندی پیش اعلام کرد که واتس آپ برای سیستم عامل  KaiOS منتشر خواهد شد. این اپلیکیشن را اکنون می توان از KaiStore استور رسمی موجود برای دستگاه های KaiOS با رم ۲۵۶ مگابایت یا ۵۱۲ مگابایت رم دریافت کرد و روی گوشی های انتخابی که در سه ماهه سوم سال جاری عرضه می شوند نیز نصب می شود. ورژن   KaiOS این برنامه هم از سیستم پیام رسانی و تماس پشتیبانی می کند و شامل رمزگذاری end to end به همان طریقی که است که در سیستم عامل های دیگر مانند Android  و iOS انجام می شود.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها