اخبار

ایتالیا موتور سوار ها را سوپرایز کرد

ایتالیا موتور سوار ها را سوپرایز کرد|کالاسودا

کالاسودا - ایتالیا موتور سوار ها را سوپرایز کرد|کالاسوداکالاسودا_موتورسیکلت جدید برقی Tacita محصولی از ایتالیاست که قرار است با سرقت و کیفیت خیره کننده خود ، بسیاری از علاقه مندان به سرعت را شادکام کند.

روز گذشته بود که در خصوص یک کامیون برقی خبری را منتشر کردیم . امروز نیز خبرها حاکی از حضور یک موتورسیکلت هوشمند و برقی در جاده ها دارد .

اگرچه برخی از افراد از موتور سواری هراس دارند، اما برخی دیگر هم هستند که عاشق سرعت و پیمودن مسیرهای جاده ای با موتورسیکلت هستند. نکته جالب این است که بسیاری از گروه های خودروسازی در کشورهای مختلف برای به دست اوردن مخاطبان خاص خود در حوزه موتور سازی نیز فعالیت می کنند.

شاید مخاطبان گروه این شرکت ها را بیش از هر چیز جوانان و افرادی تشکیل دهند که به ریسک و فعالیت های پرشور علاقه بسیاری دارند.

موتور سیکلت برقی این شرکت ایتالیایی با ۲۷۰ کیلومتر در ساعت سرعت  ، جزو موتورسیکلت های قدرتمند جاده ی محسوب می شود.

به نظر می رسد، شرکت ایتالیایی Tacita از برنامه های خود برای تولید موتورسیکلت برقی پرده برداری خواهد کرد و به زودی نیز در جریان نمایشگاه AIMExpo 2017از این محصول رونمایی می کند.

۵ سال پیش ؛یعنی در سال ۲۰۱۲ این شرکت نخستین موتورسیکلت های الکترونیک خود را برای حضور در رقابت های صحرایی آفریقا عرضه کرده بود. اما مدل جدید برای کاربران حرفه ای در کشورهای اروپایی و آمریکا طراحی خواهد شد.

هنوز اطلاعات فنی چندانی در مورد این موتور منتشر نشده، اما این محصول مجهز به یک باتری لیتیومی ۲۷ کیلوواتی است که با هر بار شارژ قادر به پیمودن ۲۷۰ کیلومتر است.

جالب است که این شرکت شناخته شده ایتالیایی پیشینه ای طولانی ندارد و فعالیت رسمی خود ر از سال ۲۰۰۹ فعالیت خود را آغاز کرده در تورین ایتالیا قرار دارد و از سال ۲۰۱۳ تلاش برای تولید موتورسیکلت های برقی را آغاز کرده است. موتور جدید این شرکت که احتمالا در سال آینده در دسترس قرار می گیرد T-Cruise نام دارد و به مدل های قبلی تولیدی این شرکت یعنی Enduro، Motocross، Motard, Rally و  Diabolika اضافه خواهد شد.

رقابت پورشه و تسلا در جاده خودروهای تمام الکتریک
تروریست ها به حملات بیولوژیک نزدیک شدند
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
برو بالا