ایموجی‌های جدید گوگل در اندروید 11

در بیشتر مواقع برای ابراز احساسات در پیامک‌ها از ایموجی‌ها استفاده می‌کنیم. به تازگی کیبورد Gboard گوگل 117 ایموجی جدید را در دسترس قرار داده که هم اکنون به صورت آزمایشی در نسخه‌ی بتای اندروید 11 در دسترس است.

به گزارش کالاسودا و به نقل از technave، این ایموجی‌ها طیف وسیعی از حیوانات تا نوشیدنی‌ها را در برخواهد گرفت. از طرف دیگر، 5 نوع پوست مختلف برای زن و مرد را ارائه می‌دهند. علاوه بر این، یک ایموجی نینجا، ایموجی انگشت جمع شده، قوری چای و موارد دیگری نیز وجود دارد که انتظار عرضه‌ی آن‌ها را نداشتیم.

این ایموجی ها تنها در Android 11 در دسترس خواهند بود که هنوز در حالت بتا در دسترس است. علاوه بر این، گوگل اولین نسخه‌ی بتا اندروید 11 را در دستگاه‌های منتخب راه اندازی کرده است. در حال حاضر، نسخه‌ی بتا فقط برای دستگاه‌های گوگل پیکسل (سری پیکسل 2 به بعد)، سری Oppo Find X2، سری Xiaomi Mi 10، سری OnePlus 8 و Poco F2 Pro در دسترس است.

اگر در حال حاضر نسخه‌ی بتا اندروید 11 را دارید و می‌خواهید ایموجی‌های جدید را امتحان کنید، فقط باید به Google Play Store بروید و برنامه صفحه کلید را جستجو کنید. کسانی که ثبت نام نکرده‌اند، به یک وب سایت وارد می‌شوند و پس از اتمام مراحل، به فروشگاه Play می‌روند. هنگامی که ثبت نام را انجام دادید، به شما اطلاع می‌دهد که شما بخشی از برنامه بتا هستید.

بعد از تمام این مراحل، ایموجی‌های جدید گوگل در دسترس خواهند بود.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها