اینترنت اشیا به سینک ظرفشویی رسید!

0
632

اینترنت اشیا به سینک ظرفشویی رسید!|کالاسوداکالاسودا – در راستای گسترش اینترنت اشیا در لوازم خانگی، شیر آبی طراحی شده است که با فرمان صوتی و صدا کار میکند.

همه چیز این روزها با فرمان صوتی کار میکند، حتی سینک ظرفشویی! شرکت شیرآلات دلتا روز جمعه اعلام کرد که قادر به ساخت شیرآبی شده است که به فرمان های صوتی پاسخ میدهد. این شیرآب میتواند علاوه بر روشن و خاموش شدن، قادر به سنجش میزان آب برای پخت و پز و اب گرم باشد. همه این موارد به لطف وای فای و دستیار صوتی الکسا آمازون فراهم شده است.

 مایک سل، مدیر ارشد طراحی و توسعه محصول و تحقیقات شرکت دلتا در این باره میگوید که در طراحی این سینکها از چراغهای دارای فرمان صوتی و سیستمهای HVAC که میتوانند با یک فرمان ساده به کار بیفتند، الهام گرفته است. تکنولوژی صوتی همچنین میتواند موتور اب و شیرزیر سینک را متصل به اینترنت نگه دارد.

هنگامی که شیرآب به فرمان صوتی پاسخ میدهد، میتواند پدیده ای جذاب برای هر بیننده ای که قبلا مشابه آن را ندیده اند. چرا که تا پیش از این فرمان صوتی را در دستگاه هایی چون ریمون تلویزیون، خودرو، کلید روشن و خاموش کردن لامپ و ترموستاتها دیده بودیم. اینترنت اشیا در سال 2018 پر رنگ تر از قبل شده است.