اینترنت رایگان برای موکب ها

0
85

موکب ها در عراق اینترنت رایگان دریافت می کنند.

به گزارش خبرنگار کالا سودا، ارایه خدمات ارتباطاتی به زائران اربعین ادامه دارد و در همین رابطه به موکب ها اینترنت رایگان ارایه می شود.

در این باره، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرده که شرکت های عراقی برای برخی موکب های بزرگ در مسیر راه که اطلاع رسانی می شود اینترنت رایگان در نظر گرفتند. ظرفیت شبکه ارتباطی عراق در مسیر نجف به کربلا با تلاش اپراتورهای عراقی دو برابر شده است.

علاوه براین، اینترنت رایگان در نقاط مرزی وجود دارد و مجموعه های ما موکب هایی در نقاط مرزی دایر کردند.

اما از سویی دیگر توصیه شده که زائران ایرانی از سیم کارت های عراقی استفاده کنند. در این خصوص هم آذری جهرمی عنوان کرده که به دلیل بالا بودن نرخ خدمات رومینگ در عراق توصیه می‌شود مردم از سیم‌کارت عراقی استفاده کنند. زائران سیم کارت های عراقی را از داخل ایران تهیه نکنند زیرا این سیم کارت ها در داخل عراق با قیمت ارزان تر موجود است.

گفتنی است، پیش از این اظهارات نیز آذری جهرمی در اینستاگرام نوشت: برای رفاه حال مردم در راهپیمایی اربعین، مذاکراتی را از قبل با طرف عراقی برای کاهش هزینه مکالمات شروع کردیم.امروز توانستیم به توافق برسیم که حدود ۶۰۰ تومان تعرفه مکالمات را در هر دقیقه کاهش دهیم. در ادامه موفق شویم تعرفه را بیشتر هم کاهش دهیم. چندین مرکز ارائه اینترنت پرسرعت در مسیر اربعین هم گذاشته شد که در صورت همکاری‌ها، افزایش می‌یابد.

این در حالی است که برای اطلاعات بیشتر زائران ایرانی عتبات عالیات در ایام اربعین، لیست اپراتورهای عراقی، نرخ مکالمه از عراق به ایران، قیمت ها، بسته های مختلف و سیم کارت های آن ها تا فردا ارائه می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از