اخبار

این جاروبرقی رباتی خانه تان را آب و جارو می کند

کالاسودا - کالاسودا – یک جاروبرقی رباتی به نامN795  Deebot به تازگی وارد بازار شده که می تواند با دستیار صوتی الکسا نیز هماهنگ شود.

شرکت ECOVACS افتخار دارد انواع محصولات رباتیک خانگی را ارائه نماید. خانواده جاروبرقی های اتوماتیک این شرکت Deebot نام دارد. جاروبرقی DEEBOT n795 جدیدترین محصول شرکت اکووکس می باشد. این جاروبرقی رباتی با مدل ecovacs DEEBOT N79S در حال حاضر در آمازون برای فروش به مبلغ ۱۹۹ دلار است. اما در واقع مبلع  اصلی آن ۲۲۹ دلار است که ۷۰ دلار بیشتر از قیمت معمول است. اما می توانید ۳۰ دلار اضافی را با خرید در امازون صرفه جویی کنید.

نکته جالب توجه در مورد این جاروبرقی رباتی این است که میتوانید آن را با صدای خود کنترل کنید. زمانی که می خواهید شروع به تمیز کردن خانه کنید، با صدای خود برای فرمان دادن به این دستگاه اجرا کنید. همچنین می توانید نرم افزار ECOVACSرا بر روی گوشی هوشمند خود که با اندروید یا ios کار میکند، استفاده کنید.

 این جارو برقی می تواند برنامه ریزی جدیدی برای تمیز کردن خانه در زمانهای خاص و روزهای خاص داشته باشد. بنابراین شما می توانید برنامه تمیزکاری ان را شب قرار داده و صبح هنگام بیدار شدن از خواب با خانه ای تمیز روبرو شوید. ضمن اینکه این جارو برقی بسیار بی صداست، بنابراین می توانید در هنگام شب نیز به راحتی از آن استفاده کنید، بدون اینکه نگران سر و صدای آن و مزاحم شدن همسایه ها شوید.

کارکرد کلی خانواده Deebot بدین صورت است که می بایست زمان شروع به کار نظافت منزل بر روی روبات تنظیم گردد، سپس روبات هر روز در زمان تنظیم گردیده شروع به کار کرده و پس از پیمایش کل منزل شامل اتاق خواب ها ، حال و نشیمن،پذیرایی و آشپزخانه به شارژر خود به طور اتوماتیک باز می گردد.

 بدیهی است ربات به راحتی از روی سنگ ، سرامیک ، پارکت و لمینیت به روی فرش رفته و تمامی قسمت های منزل شما اعم از زیر مبل ها ، کابینت ، مبل ، تخت و غیره را بدون زحمتی نظافت می نماید. این جاروبرقی دارای قدرت مکش بالایی است. خصوصا برای افرادی که حیوان خانگی دارند، و دیگر که حیوانات خانگی آلرژی دارند، می تواند تمام موهای بدن انها را جمع آوری کند و داخل یک ظرف بریزد که در نهایت باید ان را خالی کنید.

جدول نظافت های پیشین منزل،  امکان اتصال به wifi،  و امکان ادامه نظافت پس از شارژ خودکار از دیگر ویژگی های این جاروبرقی رباتی است.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

اعتراض رانندگان اوبر به سیاست های جدید این شرکت
چگون بدون برق گوشی موبایل را شارژ کنیم؟
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
برو بالا