این دو زن در خط مقدم صنعت بلاک چین هستند

روزا شورز، بنیانگذار و مدیر BlockSpaces، و Macrina Kgil، مدیر مالی Blockchain.com، دو زنی هستند که در خط مقدم صنعت بلاک چین قرار دارند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از forbes، در کنفرانس بیت کوین ۲۰۱۸ آمریکای شمالی، تنها سه سخنران از ۸۸ سخنران زن بودند. بعد از آن کمپانی‌هایی تحت رهبری زنان و سازمان‌های غیرانتفاعی مانند Women in Blockchain برای کمک به افزایش نمایندگی زنان ایجاد شدند.

دو زن موفق در خط مقدم صنعت بلاک چین

کمپانی BlockSpaces توسط روزا شورز و Gabe Higgins در سال 2017 تأسیس شد.

در طی 12 ماه گذشته، درآمد BlockSpaces تا 40 درصد افزایش یافته و مشتریان بیست برابر شده‌اند.

در ژانویه، این شرکت خبر یک دوره سرمایه گذاری 5.75 میلیون دلاری را اعلام کرد.

Blockchain.com یک شرکت 5 میلیارد دلاری است که به مردم امکان خرید، فروش و تجارت ارزهای دیجیتال را می‌دهد. Kgil یکی از نادرترین مدیران مالی زن یک شرکت یونیکورن است، چه برسد به حوزه مالی و کریپتو.

از زمان پیوستن به Blockchain.com، او یک سرمایه گذاری 300 میلیون دلاری سری C را رهبری کرده و اندازه‌ی شرکت را دو برابر کرده است. علاوه بر این تراکنش‌های شرکت از 1 تریلیون دلار فراتر رفته است.

مشکلات زنان در صنعت بلاک چین

فضای بلاک چین بسیار فنی و مردانه است. شورز می‌گوید: «من احساس نمی‌کنم تبعیض جنسی آشکار یا حتی عمدی باشد، اما به‌عنوان کلیشه‌های آموخته‌شده وجود دارد و پیامدهای مالی قابل توجهی برای استارت‌آپ‌ها دارد.

شورز توصیه می‌کند: این واقعیت را بپذیرید که زندگی در یک جدول زمانی خوب و منظم با مراحل واضح پیش روی شما قرار نمی‌گیرد.

بهتر است فارغ از نوع زندگی یا تجربیات گذشته، چالش‌های جدیدی را امتحان کنید.

شما مجبور نیستید زمانی که جوان هستید تصمیم بگیرید «تا آخر عمر» چه کاری انجام دهید. گاهی اوقات بهترین ایده‌ها بیشترین مخالفان را دارند. اجازه دهید احساس عمیق وجودتان، هدف زندگی شما را هدایت کند.

Kgil در کره جنوبی به دنیا آمد و بزرگ شد. زمانی که خانواده‌اش به طور موقت به سیدنی استرالیا نقل مکان کردند، زبان انگلیسی آموخت.

در سال 2018، وی به Blockchain.com پیوست و بر خلاف انتظارات باعث رشد شرکت شد.

مانند Shores، بزرگ‌ترین چالشی که Kgil با آن روبرو شده این است که مردم تازه با رمزارز آشنا شده‌اند و نمی‌دانند بلاک چین چگونه کار می‌کند.

او می‌گوید: مساله ثروتمند شدن نیست؛ بلکه بلاک چین می‌تواند تجارت را برای اولین بار بعد هزار سال تغییر دهد. تصور کنید که این روش جدید تجارت را با قوانین مالی مختلف به کشورهای مختلف توضیح دهید! مطمئناً این کار سختی است.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها