اخبار

ایوانکا ترامپ  شریک جرم  همسرش شد

ایوانکا ترامپ  شریک جرم  همسرش شد|کالاسودا

کالاسودا-  

ایوانکا ترامپ  شریک جرم  همسرش شد|کالاسوداکالاسودا_روز گذشته خبری منتشر کردیم در خصوص استفاده های غیرقانونی داماد دونالد ترامپ از ایمیل های شخصی کاخ سفید. اما به نظر می رسد، داماد ترامپ شریک جرم هم دارد .

جنگ های پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در هر کشور سرشار است از اتهامات و سخنان بی پایه و اساس ، یکی از همین اتهامات، استفاده های شخصی و اقتصادی کارکنان اصلی زیرساخت های سیاسی است از امکانات دستگاه های دولتی .

اکنون ساکنان جدید کاخ سفید رکورددار رسوایی استفاده شخصی از امکانات کاخ سفید شده اند . آن هم در شرایطی که تا چندی پیش اعضای این خانواده، ستاد رقیب(دموکرات ها) را متهم می کردند به سوء استفاده از امکانات موجود در کاخ سفید.

درواقع روزی نبود که اعضای ستاد دونالد ترامپ گوشه و کنایه ای در خصوص استفاده های شخصی خانواده کلینتون از کاخ سفید مطرح نکنند.

اکنون شرایط کاملا برعکس شده و پرده از فعالیت های خاندان ترامپ برای حفظ منافع شخصی شان برداشته شده است . اگرچه روز گذشت مشخص شد داماد و دستیار و مشاور همیشگی دونالد ترامپ؛جرید کوشنر  در فعالیت های غیرقانونی و سوء استفاده از ایمیل اختصاصی کاخ سفید نقش دارد .

اما امروز مشخص شده ایوانکا ترامپ هم چندان از فعالیت های همسرش بی خبر نیست . درواقع وی نیز به طور مرتب از ایمیل های شخصی برای انجام امور دولتی استفاده می کند.

این حرکت از سوی ایوانکا ترامپ مشاویست با با نقض قوانین ایالات متحده ، چرا که نهادهای رسمی و امنیتی شامل بسیاری از اطلاعات طبقه بندی شده مهم می شوند که نباید به راحتی در هر جا پخش شده و در دسترس عموم قرار گیرند.

با این وجود تخلف ایوانوکا و همسرش تفاوتی اساسی دارد  ، چرا که ایوانکا تنها اقدام به ارسال ایمیل های مهم از درگاه اطلاعات شخصی اش کرده و هنوز با اتهامات رسوایی مالی و یا همکاری با گروه های مخالف حکومت(مثل همسرش) رو به رو نشده است .

مطالب مرتبط

برو بالا