ایکس باکس سری ایکس بعد از ریبوت شدن هم می‌تواند ادامه بازی را اجرا کند

0
11

این هفته مایکروسافت اطلاعات تازه‌ای از ایکس باکس سری ایکس منتشر کرد و مشخص شد که این کنسول سخت‌افزار بسیار قدرتمندی خواهد داشت. حال و بر اساس اطلاعات رسمی جدیدی که منتشر شده، این کنسول می‌تواند بعد از ریبوت شدن سیستم هم ادامه بازی‌ها را با سرعت زیادی اجرا کنند. برای مثال اگر به خاطر نصب یک آپدیت مجبور به ریبوت کردن کنسول خود شوید، می‌توانید بعد از انجام این کار به سرعت به بازی برگردید و از همان‌جایی که اپ بازی متوقف شده بود آن را ادامه دهید. این ویژگی‌ حتی در صورتی که کنسول در حالت استندبای باشد هم کار خواهد کرد.

به گزارش کالاسودا به نقل از ویجیاتو، ویژگی جدید ایکس باکس سری ایکس روی بازی‌های تماما آنلاین تاثیر زیادی نخواهد گذاشت زیرا این بازی‌ها برای ادامه کار خود به اتصال دائم اینترنت نیاز دارند که بعد از رفتن کنسول به حالت استندبای یا ریبوت شدن قطع خواهد شد. اما این قابلیت حسابی در بازی‌های آفلاین به کار گیمرها خواهد آمد و می‌تواند از خاموش و روشن کردن متعدد کنسول و انتظار طولانی برای گذشتن از لودینگ‌ها بکاهد.

ایکس باکس سری ایکس

این قابلیت با استفاده از قدرت بسیار بالای ایکس باکس سری ایکس میسر شده است. پیش از این متوجه شدیم که این کنسول ۱۲ ترافلاپس قدرت گرافیکی خواهد داشت. موضوعی که باعث می‌شود بتوانیم آن را با بهترین و گران‌ترین کارت‌های گرافیک موجود در بازار مقایسه کنیم. ایکس باکس سری ایکس در تعطیلات سال نو میلادی عرضه خواهد شد و اگر ویروس کرونا تغییری در روند ساخت و تهیه ملزومات مورد نیاز آن به‌وجود نیاورد، نزدیک به ۵۰۰ دلار آمریکا قیمت خواهد داشت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از