• کالاسودا
  • >
  • اخبار
  • >
  • برترین گارانتی گوشی های هواوی در بازار موبایل ایران کدام است؟

برترین گارانتی گوشی های هواوی در بازار موبایل ایران کدام است؟

کالاسودا- هواوی بدون شک در کنار سامسونگ پرفروش ترین گوشی هوشمند مبتنی بر سیستم عامل اندروید در بازار موبایل ایران محسوب می شود. این برند چینی که همواره در سال های اخیر مسیر پیشرفت را طی کرده است،نه تنها بر روی فروش و عرضه گوشی های خود تاکید دارد بلکه برای حفظ مشتریان خود بر روی خدمات پس از فروش نیز حساب ویژهایی باز کرده است. حال قصد داریم به برترین گارانتی های گوشی های هواوی در بازار ایران بپردازیم:

در کشور ما برخی محصولا و برندها مانند اپل توسط کمپانی های خاصی وارد بازار می شوند و همان شرکت ها با قوانین و طبق رویه خود به کاربران خدمات می دهند به همین دلیل شاهد تفاوت قیمت های بسیاری در بازار هستیم همین موضوع برای برند سامسونگ نیز صدق می کند به گونه ایی که شاید کاربران به راحتی نتوانند گارانتی مورد نیاز خود را انتخاب کنند.قصه هواوی در بازار ایران البته کمی متفاوت تر از این دو برند قدرتمند است. در کشور ما هواوی به صورت قانونی توسط کمپانی های مدیا پردازش ،مایکروتل ،همراه ویژه و..وارد بازار می شود اما این شرکت ها تنها در نقش وارد کننده های قانونی این برند هستند و خدمات زیر نظر خود شرکت هواوی و شرکت خدمات پس از فروش حامی سرویس طبق یک قانون اجرا می شود و تفاوتی میان شرکت های وارد کننده و خدمات ارائه شده وجود ندارد و کاربران این برند می توانند بدون توجه به ظرکت وارد کننده آن به خرید دستگاه مورد نظر بپردازند.

تمام گوشی های هوشمند هواوی در بازار موبایل ایران دارای هجده ماه خدمات پس از فروش هستند و همچنین این دستگاه ها در صورت بروز مشکل سخت افزاری در ۱۵ روز اول تعویض می گردند. همچنین این برند چینی برای پرچم داران خود یک گارانتی وی آی پی در نظر گرفته است که تا یک مرتبه کاربران در صورت شکستی صفحه نمایش قادر خواهند بود به واحد خدماتی مراجعه کرده و صفحه نمایش خود را به صورت رایگان تعویض کنند.

  با ما در کانال تلگرام کالاسودا به روز باشید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار