بازداشت راننده ناراضی که به عمد با خودروی خودران وایمو تصادف کرد

0
321

«ریموند تانگ» راننده 31 ساله به اتهام ایجاد تصادف عمدی با خودروی خودران وایمو در آریزونا بازداشت شد.

به گزارش کالاسودا و به نقل از انگجت، بر اساس ویدئوی منتشر شده مربوط به تصادف 30 ژانویه در تمپی آریزونا، راننده مزدا مشکی به رانندگی ریموند جلوی خودران وایمو ترمز کرده و تصادف عمدی ایجاد می‌کند.

ریموند کارگر سابق Genesis10 است که به وایمو راننده می‌دهد.

گفتنی است خودروی خودران وایمو برای احتیاط راننده‌ای را در خودران قرار داده تا در مواقع و شرایط اضطراری مانع از بروز تصادف شود اما در این مورد به خصوص، طبق فیلم منتشر شده، ریموند سوار بر ماشین جلویی، به ناگهان در جاده خلوت سر راه خودران سبز شده و با ترمز کردن عمدی، باعث می‌شود تا عقب خودرویش به خودران بخورد.{لینک}

سرنشین خودران جراحت سطحی برداشته و به دلیل حمله آسمی راهی بیمارستان می‌شود.

وایمو در آریزونا به 1000 مشتری خود به صورت خودران سرویس می‌دهد و گفته می‌شود ریموند، راننده ناراضی قبل از اینکه انتقام جویی کند، برای Genesis10 کار کرده و درواقع به عنوان راننده برای وایمو {پیمانکاری} کار می‌کرده است.

ریموند اعتراف کرده که قصد تست کردن ترمز وایمو را داشته است اما ظاهرا به دلیل عدم رعایت استانداردهای وایمو، قبلا از شرکت genesis10 اخراج شده بوده است.

گفتنی است ریموند در فاصله اکتبر تا دسامبر گذشته نیز چندین تصادف عمدی ایجاد کرده که خسارتی معادل 3200 دلار به وایمو وارد ساخته و تصادف عمدی 30 ژانویه امسال نیز خسارتی معادل 3500 دلار به بار آورد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها