بازی‌های آینده‌ی سرویس Xbox Game Pass مشخص شدند

0
13

سرویس اشتراکی دریافت بازی محبوب مایکروسافت یعنی Xbox Game Pass، به زودی قرار است میزبان پنج بازی جدید باشد که در میان آن‌ها می‌توان به Yakuza 0 و Indivisible اشاره کرد.

به گزارش کالاسودا به نقل از گیمفا، Xbox Game Pass یکی از موفق‌ترین سرمایه‌گذاری‌های مایکروسافت در نسل هشتم بوده است. این سرویس اشتراکی با ارائه‌ی پیشنهادهای خوب، از جمله باندل اسپاتیفای در آغاز کار خود، توانست به گزینه‌ی محبوب برای دارندگان اکس‌باکس یا حتی رایانه‌های شخصی تبدیل شود. مایکروسافت در گزارش مالی چارک قبلی خود، اعلام کرد که این سرویس، یکی از موفق‌ترین‌ املاک ‌آن‌ها در دنیای بازی‌های ویدئویی بوده است، هر چند اعداد دقیقی فاش نشد. سرویس Xbox Game Pass در حال حاضر به بازی‌بازان اجازه‌ی دسترسی به بیش از ۱۵۰ بازی را می‌دهد. پنج بازی دیگر نیز قرار است به این فهرست اضافه شوند. البته این پنج بازی تنها برروی رایانه‌های شخصی در دسترس هستند.

می‌شود گفت تمام بازی‌های جدیدی که به این سرویس اضافه خواهند شد، گزینه‌های مناسب و خوبی هستند و با بازی بی‌کیفیتی طرف نیستیم. Yakuza 0 که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد، توانست نمره‌ی ۸۶ را در وبسایت متاکریتیک کسب کند. Indivisible، دیگر بازی این فهرست، سال گذشته منتشر شد و به خاطر ترکیب المان‌های بازی‌های مبارزه‌ای و نقش‌آفرینی، توانست با تحسین نسبی رو به رو شود. Reigns: Game of Thrones یک بازی استراتژی کوچک اما موفق است که موفق به کسب میانگین نمرات ۸۴ از سوی منتقدین شده است. Wasteland Remastered، یک نقش‌آفرینی کلاسیک ۳۰ ساله، نیز قرار است به این سرویس اضافه شود که در نوع خود جالب است. Two Point Hospital هم آخرین و پنجمین عنوان جدید Xbox Game Pass است.

سرویس Xbox Game Pass، برروی رایانه‌های شخصی هنوز در فاز بتا قرار دارد. به این معنا که می‌توانید ماه اول اشتراک خود را تنها با قیمت ۱ دلار خریداری کنید. پس از آن قیمت این سرویس به ماهی ۵ دلار برروی رایانه‌های شخصی می‌رسد. قیمت این سرویس برروی اکس‌باکس هم ۱۵ دلار در ماه است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از